Вікна Windom Eco

Головна
Статті
Вікна Windom Eco

Вікна Windom Eco – доступна ціна і монтаж від Окна Киев

Вікна Windom EcoВідносно новий на ринку металопластикових виробів бренд Windom – це продукт, який поєднує в собі всі переваги дорогих конструкцій за більш ніж доступною ціною для середнього українського споживача. Ми пропонуємо вашій увазі систему, адаптовану під кліматичні умови нашої країни, яка є однією з кращих в своєму сегменті в співвідношенні ціни і якості. Вікна Windom Eco виготовляються на сучасному європейському обладнанні з дотриманням всіх норм, стандартів і правил, жорстким контролем якості, що підтверджено відповідними сертифікатами. Виробництво на території України дозволило мінімізувати витратну частину і запропонувати кінцевому споживачеві більш ніж доступну ціну на вироби.

калькулятор вікон

Компанія Окна Киев рекомендує системи Windom Eco, які укомплектовані австрійською фурнітурою Maco. Ці віконні конструкції відрізняє наявність двоконтурного зовнішнього ущільнення, що гарантує надійний захист від будь-яких опадів, а також підвищує загальну герметичність виробів.

Виробництво і огляд вікон Windom Eco відео ™ОКна5

Переваги системи Windom Eco

Вікна Windom Eco від компанії "ОКНА5"
Вікна Windom Eco

Фахівці відзначають наступні переваги вікон Windom Eco (крім недорогої вартості):

  • Windom Eco – це чотирикамерний профіль і глибина установки 58 мм. Цього більш ніж достатньо для вітчизняних кліматичних умов, щоб забезпечити прийнятний рівень теплоізоляції і захист від сторонніх звуків з вулиці.
  • Сумісність з будь-яким типом зовнішнього і внутрішнього оформлення. В якому б стилі не був би ваш інтер’єр, класичний строгий вид вікон Windom Eco буде більш ніж доречний і задовольнить найвибагливіших покупців.
  • Двоконтурне ущільнення на притворі – гарантія максимальної герметичності вікон. Вони не пропустять вологу від опадів, ви забудете про конденсат, протяг, грибок і цвілі.
  • Основна рама має білу основу, проте ви можете замовити гаряче ламінування для створення вікон будь-яких забарвлень і тонів. Отримана поверхня буде максимально рівною і глянсовою.

Якщо ви шукаєте недорогі системи з оптимальним поєднанням вартості та експлуатаційних характеристик, вікна Windom Eco від компанії Окна Киев стануть непоганим варіантом. Фахівці компанії також пропонують недорогий монтаж з гарантією на установку.