Крісталліт

Головна
Крісталліт

Додаткові послуги

Сума до оплати: 324 грн

Підвіконня Крісталліт – німецька якість!

Пластикове підвіконня Крісталліт Київ фото ОКна5
Пластикове підвіконня Крісталліт

Пластикове підвіконня Crystalit (Крісталліт) Латвійського виробництва – є одним з кращих підвіконь, які представлені в нашій компанії Окна5.

При виборі металопластикової конструкції звертаємо увагу на технічні характеристики профілю. За цими характеристиками можна розуміти який профіль підійде більше під тип скління. А як бути з підвіконням? На що варто звертати увагу?

Підвіконня може бути економ класу або преміум сегменту. Відповідно і відрізняється якістю і вимогою до підвіконня. Якщо дивитися на пластикові підвіконня в розрізі, то вони пустотілі. Але всередині є спеціальні ребра жорсткості, які роблять підвіконня міцним. У підвіконні Crystalit ребра жорсткості розташовані правильно і їх товщина 1мм. Так само зовнішня стінка підвіконня 3мм, всі ці параметри роблять підвіконня міцніше ніж у економ класі підвіконня. На це підвіконня можна ставати, аби помити вікно або повісити штори.

Поверхня підвіконня захищена Німецькими плівками Elezgo. Завдяки цим плівкам не помітні дрібні подряпини. Підвіконня не вигорає під сонячними променями, так само не боїться вологи і стійке до будь-яких засобів, як ацетон або миючих засобів.

Підвіконня Крісталліт відео огляди

Підвіконня Crystalit має тільки ідеально глянцеву, гладку поверхню. Він представлений в найпопулярніших кольорах, які ідеально підійдуть під будь-яку ідею інтер’єру

 

  • білий;
  • білий дуб;
  • брістоль (мармур);
  • палермо (мармур);
  • золотий дуб;
  • горіх;
  • венге.

 

Підвіконня Crystalit – це ідеальна ціна і якість.

Підвіконня Crystalit можна виготовити по глибині від 150мм – 600мм., Кроком 50мм. (150, 200, 250, …. 600). По довжині максиммально 6000мм. Але максимальна довжина, що ми можемо доставити це 4000мм!

Прорахувати підвіконня можна в телефонному режимі набравши нашу компанію або скинути розміри на вайбер. Для прорахунку потрібно мати розміри ширини і довжини підвіконня, так само можна зробити і замовлення без установки за Вашими розмірами. Відповідальність за розміри несете Ви! Доставку по Києву робимо безкоштовно, можливий також самовивіз. Для замовлення без установки вноситься повна оплата на карту або в офісі під товарний чек.

На замовлення з установкою виїжджає наш фахівець. Спеціаліст робить заміри, обговорює всі моменти і після він же робить установку. Для запуску замовлення у роботу вноситься передоплата 70% і 30% по факту установки після перевірки всіх виконаних робіт. Гарантія на це підвіконня від виробника дається на 10 років. Подивитися цей та інші підвіконня можна в одному з наших офісів. Для більш детальної інформації звертайтесь в нашу компанію Окна5! Наші менеджери зможуть відповісти на всі Ваші запитання. Ми завжди раді Вашим замовленням!