Противзломні вікна

Головна
Статті
Противзломні вікна

Вікна з захистом від злому відрізняються від звичайних своєю конструкцією. Склопакети, як правило, доповнені зовнішнім склом, мають посилений механізм закриття, тобто вони відкриваються тільки зсередини.

противовзломные окна киев

Протизламні вікна-кому актуально?

У минулі часи жителі і організації, які знаходяться на нижніх поверхах для захисту приміщення ставили решітки. В даний час, стали дуже популярні захисні віконні системи. Тому що в них стоять броньовані стекла, а також фурнітура, яку неможливо зламати. Такі пластикові вікна встановлюють в приватних будинках і офісах на першому поверсі.

Протизламні вікна комплектуються з:
пластиковые окна с защитой от взлома

  • Протизломна фурнітура.
  • Ручка з блокуванням відкриття.
  • Склопакет зі склом, стійким до фізичних дій.
  • Рама, посилена спеціальним ПВХ профілем.
  • Захисні ролети.
  • Спеціальні штапики.
  • Особливий професійний монтаж.

Протизломна фурнітура – основа надійного захисту прорізу

ручка сключом - элемент противовзломного окнаВажливе місце у протизломному вікні займає ручка з ключем. Її часто використовують і сім’ї, де є діти, так як вона не дає відкрити стулки вікна ні зсередини, ні зовні. Так само ручку можна посилити металевою пластиною, яка захистить ручку від висвердлювання ззовні.

Протизломна фурнітура має три класи захисту:

1 клас – це захист вікна від механічних пошкоджень без застосувань будь-яких підручних засобів.

2 клас – більш посилений захист, при якій встановлюють ручки з замком, відповідні планки і протизламні цапфи. Такі вікна не відкрити навіть інструментами.

3 клас – найнадійніший рівень захисту. Віконні системи оснащено протиударним склом, ручкою з замком. Спеціальними цапфами з перемикачами і іншими електронними елементами.

Броньовані склопакети

Такі склопакети оснащені броньованими стеклами різної товщини, залежно від обраного рівня захисту. Товщина скла може коливатися від 4 мм 44 мм. Більш тонкі скла витримують удари від молотка і каменю, а більш товсті зможуть захистити навіть від куль.

Посилена система пластикових профілів

Виходячи з обраного класу захисту, підсилюють профілю спеціальними відповідними планками, на яких є кутові перемикачі та протизламні цапфи. Це захистить вікно від фізичного впливу без застосування будь-яких інструментів. Якщо ж до всього цього встановити цапфи по всьому периметру стулки, то таке вікно не вдасться зламати ні плоскогубцями, ні будь-якими іншими інструментами. На профілю так само встановлюють посилені петлі, грибоподібні закриваються цапфи, мікроліфт, підсилюють відповідні планки і ставлять на ручки металеві пластини або замки.

Надійна установка вікон в отвір

Не менш важливу роль відіграє монтаж протизламних віконних систем. При установці таких систем потрібно правильно підібрати матеріал для кріплення, посилити таку конструкцію штапиками, встановити додаткові колодки і розташовувати кріплення на близькій відстані.

Професійно виконаний монтаж віконної конструкції з протизламною комплектацією надійно захистить Ваш будинок або офіс від несанкціонованого проникнення нежданих гостей.