Послуги

Головна
Послуги

Всі послуги з установки вікон “під ключ”

Спасибі, що зупинили вибір на нашій віконній компанії. Ми дуже цінуємо Вашу довіру і можемо запропонувати вам послуги з установки вікон, які виконають для Вас наші фахівці із встановлення і обробки пластикових вікон. Отже, з чого розпочати?

Послуги з установки вікон, що обрати?

Компанія «Окна Киев» пропонує послуги виготовлення і установки пластикових вікон і дверей, скління лоджій і балконів з виносом, скління заміських будинків і котеджів. Ми надаємо також набір супутніх послуг, що полегшують придбання, установку і експлуатацію конструкцій – від консультації до гарантійного обслуговування.

Професійна консультація і допомога у виборі конструкцій

Ми приділяємо особливу увагу клієнт-сервісу. Менеджери компанії “ОКна5” – це висококваліфіковані фахівці в галузі продажів світлопрозорих виробів, які щороку проходять атестацію і курси підвищення кваліфікації в академії “Rehau”. Звернувшись за консультацією, Ви завжди зможете отримати вичерпну інформацію щодо продукції чи послуг, які цікавлять, а саме:

  • порада спеціаліста щодо вибору профільної системи, фурнітури і комплектуючих;
  • опис конструктивних можливостей профільних систем і фурнітури, які використовуються у виробництві;
  • детальна інформація про етапи монтажу;
  • орієнтовну вартість конструкцій;
  • обговорення інших технічних моментів, пов’язаних з Вашим замовленням.

Ми завжди допоможемо прийняти правильне рішення і реалізувати будь-які дизайнерські ідеї.

Установка вікон у Києві – компанія ОКна5

Звичайно ж, будь-яке замовлення з продажу і установки пластикових вікон розпочинається з виїзду замірника і консультації вдома. Після ретельного заміру ми обговоримо найоптимальніші варіанти для скління Вашої квартири або заміського будинку. Професійний замір – дуже важливий етап і від його правильності залежить і весь результат замовлення.

Переваги виклику нашого майстра:

  • абсолютно точні заміри конструкцій;
  • кваліфіковане роз’яснення щодо питань, які цікавлять замовника;
  • обговорення ідей скління і врахування усіх побажань клієнта;
  • підбір оптимального варіанту виду скління;
  • можливість укласти договір вдома.

замовити замір

Спеціалісти завжди безпомилково рекомендують, який тип вікон чи дверей підходить у кожному конкретному випадку!

Установка вікон у Києві – компанія ОКна5

Наші фахівці виконують роботи з монтажу ПВХ-конструкцій акуратно і швидко, дотримуючись усіх норм і правил безпеки. Це є гарантією хорошої герметичності і високого ступеня енергозбереження вікон. Пластикові вікна мають бути встановлені за рівнем і якісно герметизовані по периметру між новою пластиковою рамою і стіною будинку. Наші монтажні бригади мають великий досвід роботи з установки вікон різної складності, використовують тільки якісні матеріали для монтажу і виконують свою роботу швидко і акуратно. Вартість установки конструкцій безпосередньо залежить від розмірів вікна і складності робіт. Гарантія на конструкції, встановлені нашими монтажниками, 5 років з моменту монтажу. Довіривши установку вікон нашим фахівцям, Ви обов’язково залишитеся задоволені результатом!

Послуги з установки вікон – відновлення відкосів

Якщо Вам необхідна і обробка відкосів після установки пластикових вікон, то ми раді запропонувати Вам наші послуги. Для обробки відкосів у нас є штатні фахівці, які окремо займаються послугою “Обробка відкосів”. На вибір Ви можете замовити як пластикові відкоси, так і відкоси з гіпсокартону.

Ремонт вікон у віконній компанії ОКна 5

Пластикові вікна і двері – це високотехнологічні конструкції, які також потребують належного періодичного технічного обслуговування. Ремонт вікон виконується за необхідності відновлення герметичного прилягання стулки до рами, усуненні поломок, недоліків, що виникли під час експлуатації.

Ми розробили системний підхід до кожного клієнта, враховуючи його потребу в наших послугах. Фахівці сервісного відділу компанії зможуть в найкоротші терміни усунути виниклі несправності, замінити склопакет, гуму ущільнювача, віконні і дверні ручки, систему фурнітури.

Наша компанія готова стати “лікарем” для віконних і дверних систем, встановлених у Вашому домі!