Скління терас та вітрин розсувними вікнами

Головна
Статті
Скління терас та вітрин розсувними вікнами

Скління – це спосіб значно підвищити естетику зовнішнього вигляду
остекление террас тераси, балкона, лоджії, вітрини або магазину, зробивши їх привабливими візуально і іноді – захищеними від холоду. Ми можемо виконати для вас холодну і теплу скління, де б ви не знаходилися – в торговому центрі, приватному будинку, або у великій корпорації, так як ми займається зовнішнім і внутрішнім склінням і установкою скляних перегородок.

Чим відрізняється вітрина від тераси?

Головними напрямками нашої діяльності є скління вітрин і терас (разом з верандами).

Вітрина – це частина торгового приміщення, яке обладнане
прозорими стінами або вікнами, за якими потенційні покупці можуть побачити асортимент продаються товарів. Зокрема, якщо говорити про розсувних вікнах торгових вітрин, то в основному маються на увазі вітрини холодильних скринь і бонет, які можуть відкриватися як з боку, що повернена в сторону покупця, так і з тієї, що повернена до продавця. Вітрини магазинів і бутиків у торговельних центрах, як правило, обладнані стаціонарним склінням, яке не рухається.

Що до терас і веранд – то це частини житлових і нежитлових приміщень, які призначені під часу людей, відпочинку, ігор, їжі на свіжому повітрі, читання і т.п.

Які причини скління вітрин и терас?

Відкриті приміщення з безконтрольним надходженням свіжого повітря можуть бути гарні тільки в літній час, та й то не завжди – коли вітер приносить сміття і пил, а дощ заливає збоку, бажання проводити час на відкритій терасі або веранді пропадає. Скління одним з описуваних в цій статті варіантом допомагає позбутися від впливу погоди і навколишнього середовища, а при використанні теплого скління – ще й перебувати в такому приміщенні в будь-який час року. Власники дач і заміських будинків прекрасно зрозуміють це відчуття – можливість поїсти гарячий шашлик без того, щоб пил і комахи залітали тобі в рот.
У випадку з вітринами скління допомагає контролювати потік людей в магазин або бутік, показати асортимент особою, і запобігти крадіжкам.

Варіанти скління

Безрамні конструкції. Це холодний тип скління, в результаті якого температура всередині приміщення майже прямо залежить від навколишньої температури. Тому встановлюється всередині опалювальних приміщень і в зовнішніх терасах, лоджіях, балконах, і верандах, де не передбачається частого і тривалого знаходження людей. Вибирається тими клієнтами, які хочуть отримати максимальний відсоток сонячного світла, що буде потрапляти ззовні.
Рамні холодні конструкції. Принцип установки аналогічний попередньому пункту, але функціонально відрізняються від них тим, що між стеклами є рамки, що фіксують їх. Надходить трохи менше світла ззовні, але незначно. При цьому збільшуються варіанти відкриття вікон і дверей, що мають рами, в порівнянні з безрамними.
Тепле скління. Використовується в зовнішніх терасах, лоджіях, балконах, і верандах, а також в зовнішніх вітринах окремо розташованих магазинів, забезпечуючи людям цілорічну можливість перебувати в приміщенні за таким склом.

Відмінності між теплим і холодним варіантом скління

Перш за все, відмінність між ними у вартості. Холодне скління вимагає меншої кількості матеріалів для виробництва, а тому виконується швидше і дешевше. Установка також відбувається помітно швидше, в тому числі і тому, що приміщення не вимагає додаткової теплоізоляції і особливо ніяких підготовчих робіт. Тому якщо вас турбує тільки огорожу від погодних умов, сміття і комах, але немає завдання зробити теплоізоляцію, то вибір холодного скління очевидний. Однак якщо ваша лоджія, тераса, або вітрина повинні забезпечувати комфортабельність знаходження людей в будь-який час (по робочим або рекреаційним завданням), то слід зупинити свій вибір на теплому склінні.

Як відкриваються двері і вікна при склінні

 1. Орне відкриття. Є стандартним варіантом, використовуваним
  купить раздвижные окна и двери на террасу киев цена найбільш часто, до якого звикло максимальну кількість людей. Потягни за ручку – і відкрий двері / вікно на себе.
 2. Зсувні системи. Можуть використовуватися в безрамному і рамному склінні. Принцип – той же, що і у шафи-купе: всі стулки зсуваються вправо, вліво або працюють на зрушення в обидві сторони. Як мінімум 1 стулка з кожної зі сторін завжди залишиться закритою, так як за неї заходять всі інші стулки.
 3. Підйомно-розсувні стулки. Вони розроблені для максимального збереження тепла всередині приміщення. У різних видах транспорту ви могли бачити їх принцип роботи – при відкритті вони опускаються / піднімаються і розорюються. При закритті – заорюють і піднімаються / опускаються. Це забезпечує максимальне прилягання стулок до поверхні стіни, а значить, і максимально можливу ізоляцію тепла.
 4. Двері-гармошка. Складається відразу вся дверна або віконна поверхню, довжина першій всю стіну або в ту кількість секцій, яке ви визначили при проектуванні і установці.
 5. Поворот навколо центральної осі. Більш часте рішення для вікон, ніж для дверей. Вікна повертаються навколо центру, як кватирки або дзеркало заднього виду в машині, що дозволяє їх відкрити на провітрювання і зробити це з усіма скляними панелями, запускаючи всередину максимальна кількість свіжого повітря.
 6. У випадку з торговими вітринами, що розсуваються (холодильні бонети, скрині, або класичні вітрини), то найчастішими і навіть, мабуть, єдиними варіантами відкриття є слайдер (зсувні система як шафа-купе) – на боці продавця у великий холодильної вітрини або в холодильній шафі, коли покупець сам бере потрібний йому товар, і орна система – в основному, з боку покупця (може розчинятися як убік, так і вгору).

Профілі, що використовуються для скління

Найпоширенішими варіантами є три:

 1. Металопластик. Широко використовується для теплого варіанти скління, може бути 2-3-камерним (містить 3 або 4 скла відповідно – для створення теплоізоляційного ефекту).
 2. Алюміній. Часто використовується для холодного скління, так як не дозволяє створити ефект теплозбереження, але зате додає жорсткість конструкцій і дозволяє організувати розорювання вікон і дверей.
 3. Метал (відмінний від алюмінію). В основному це залізо з порошковим фарбуванням або з присадками, що дають стійкість до іржавіння. Є більш дорогим аналогом алюмінію, більш довговічним і більш стійким до механічних пошкоджень.

Всі варіанти майже рівноцінно дозволяють замінити тільки якусь одну секцію, що вийшла з ладу або зношених.

Використовувані для скління склопакети: види

Найбільш частими різновидами для скління є 4 варіанти:

 • З одним склом – для холодного скління.
 • З двома стеклами – для створення 1-камерного склопакета, майже так само погано захищає від зовнішнього холоду, як і варіант з одним склом.
 • З трьома стеклами – створює 2-камерний склопакет, що є стандартом в теплому склінні.
 • З 4 стеклами (3-камерний склопакет) – найтепліший і надійний варіант для теплового збереження, але коштує помітно дорожче свого попередника в попередньому пункті і не скрізь може бути встановлений через збільшеної ширини.

Кольорове виконання

Щоб пофарбувати алюміній або інший метал, часто використовуються порошкові фарби, які можуть надати будь-який колір з системи фарбування RAL, в якій можна вибрати з більш ніж тисячі стандартизованих кольорів і відтінків.

Однак пластмасова та металева поверхня так само можуть фарбуватися за допомогою наклеюється плівки, яка може надати не просто один колір, а бути виконаною під фактуру – дерево, кам’яне вугілля, золото, срібло, бронза та ін.

Скло також підлягає фарбуванню. Не часто можна зустріти кольорове скло в фасадних роботах, але якщо загальне кольорове рішення конструкції це дозволяє – то люди вдаються до цього. Фарбування відбувається на виробництві в масі скла, а після виробництва на нього можуть наклеюватися різні плівки, найбільш популярною з яких є дзеркальна – щоб відбивати світло тільки з одного боку.

Де замовити скління?

Наша компанія вже багато років здійснює скління всіх різновидів будівель, серед яких приватні будинки, офіси, торгові приміщення. Ми пропонуємо всі варіанти холодного і теплого скління, в різних варіаціях за формою, матеріалом, кольором. Наш заміряє виїде на об’єкт, щоб провести професійні виміри з точністю до міліметра, щоб установка сталася ідеально правильно. Ми забезпечуємо мінімальний термін виготовлення і доставку готових матеріалів до об’єкта, виконуючи всі роботи силами дуже досвідчених монтажників. Звертайтеся!