Замовити вікна передмістя Боярка

Головна
Замовити вікна передмістя Боярка

Компанія, Вікна 5, займається встановленням металопластикових дверей, балконів, лоджій, вікон. На віконному ринку ми вже більше 12 років і за цей час зарекомендували себе як надійний постачальник якісної продукції. Наші фахівці працюють злагоджено, чітко, в нашому штаті кращі кваліфіковані монтажники – заміряють. Звертаючись до нас, Ви маєте чудову можливість самі в цьому переконається.

Пластикові вікна Боярка ціни

Ціни – це те, на що клієнт насамперед звертає увагу. Для того, щоб дізнатися Замовити металопластикові вікна в Бояркуприблизну вартість свого виробу, Вам необхідно приблизно заміряти розмір свого отвору і звернутися до нас за нашими телефонами, вказаними на сайті. Ми в свою чергу зробимо прорахунок за обраною продукції з усіма комплектуючими і роботами. Кожен прорахунок в нашій компанії має свій порядковий номер і прикріплюється до номера телефону з якого Ви до нас зверталися, це відмінна функція, адже зателефонувавши через час, зваживши всі за і проти, ми легко зможемо згадати, що ми попередньо прорахували і можемо  оформити замір. За фактом виміру, майстер знімає точні розміри, і ми озвучимо точну суму замовлення, також з майстром за місцем Ви зможете укласти договір і внести передоплату.

 

Ціни на вікна та балкони в Боярці

 

    Пластикові вікна Боярка замір

У нашій компанії, для виклику майстра на замір потрібно:
Зробити прорахунок в телефонному режимі
Залишити адресу виміру (вулиця, квартира, під’їзд, поверх)
Або ж оформити самостійно форму на сайті, для оформлення виміру
Наші заміряють зв’язуються з Вами протягом дня, узгодять точний час і день виміру, також протягом 15 хвилин на Ваш номер телефону приходить СМС з ім’ям і номером телефону майстра. На вимірі обумовлюються всі Ваші побажання і проводиться точний підрахунок вартості. Після цього оформляється договір і вноситься передоплата в розмірі 70% для запуску замовлення у роботу, а також обмовляється дата установки. За день до установки Вас обов’язково набере наш логіст, щоб повідомити час доставки і установки замовлення.

Установка пластикових вікон в Боярці

Установка металопластикових вікон БояркаУстановку конструкцій можна зробити в декількох варіантах, наша компанія Окна5 пропонує 4 види монтажу, а саме: базовий монтаж з професійною піною SomaFix, монтаж оптимальний з зовнішнім герметиком Стіз – А, монтаж з зовнішніми і внутрішніми стрічками Нормаізол і евромонтаж зі стрічками Illbruk. Установка металопластикових виробів у нас відбувається від 2 годин і більше, все залежить від кількості конструкцій і обсягу замовлення. Установка всіх конструкцій відбувається якісно, ​​не в залежності від того який монтаж Ви вибрали, все відбувається при дотриманні, всіх правил і норм.
Перед установкою на Ваш номер телефону приходить інструкція з підготовки приміщення перед монтажем, а саме:
Застелити підлогу целофаном (монтажники працюють в робочому взутті)
Вільний доступ до отвору (прибрати всі речі з підвіконня і ті які можуть заважати монтажнії бригаді виконувати роботи)
Також по закінченню монтажу Ви з майстром підписуєте Акт прийому-передачі в подвійному екземплярі, один залишається у Вас, другий у нас. Заповнюється сервісна книжка і Ваші конструкції стають на гарантію відповідно до пунктів сервісній книжці.