Кольорові вікна пластикові

Головна
Статті
Кольорові вікна пластикові

Кольорові вікна – оригінально і практично

Цветные окна пластиковыеЯкісні металопластикові системи не тільки захищають від холоду, різноманітних опадів, вітру і шуму, а й можуть стати ефектною деталлю в інтер’єрі. За допомогою актуальної ламінації можна перетворити будь-яку віконну конструкцію в стильний елемент дизайну приміщення. Кольорові пластикові вікна виглядають респектабельно і дорого, при цьому володіють відмінною функціональністю, що задовольняє найвимогливіші побажання.

Такі ПВХ вироби мають високу стійкість до зношування, ультрафіолету і кліматичних факторів. Ламіновані профілі невимогливі у догляді, не потребують спеціального обслуговування, міцні, герметичні і довговічні. Крім того, за умови підбору високоефективної віконної системи, декоровані конструкції забезпечать відмінний рівень теплозахисту, хороші показники звукоізоляції і надійну безпеку. До того ж, дані пластикові вироби мають доступну вартість, що дозволяє проводити скління кольоровими профілями різних площ з невеликими витратами.

Огляд ламінованих вікон в відео ™ОКна5

Стильні кольорові вікна: варіації оформлення

Ламіновані пластикові вікна від компанії "Окна5"
Ламіновані пластикові вікна

Найбільш доступним різновидом спеціального покриття є зовнішня ламінація, а також внутрішня декоративна обробка, що передбачають нанесення спеціальної плівки тільки з однієї зі сторін.

Середня цінова пропозиція – двостороннє ламінування, що дозволяє виконати кольорову обробку в однакових відтінках або підібрати для кожної частини різні варіації. Таке оформлення допоможе зробити металопластикові вироби ефектним акцентом інтер’єру і доповненням екстер’єру будівлі.

Найефективніший спосіб популярної обробки рам – ламінація в масі, повністю повторює малюнок, відтінків нюанси і поверхню дорогого природного матеріалу.

“ОКна 5” здійснює декорування віконних конструкцій різних типів. У компанії можна придбати кольорові вікна, ціна на які задовольнить будь-які фінансові переваги.

ціни на вікна

Високонадійні кольорові вікна недорого

Оригінально склити приватний будинок або квартиру і заощадити – можливо в “ОКна 5”. У фірмі діє хороша дисконтна програма, покупців чекають подарунки – склоблоки з теплоізоляцією, регулярно проводятся вигідні акції. Крім цього, замір і доставку майстри компанії виконують безкоштовно, а на пластикові системи надається 5 років гарантії. Також скління приміщення можна провести в кредит (Тепла Оселя), розстрочити оплату або розплатитися частинами (ПриватБанк).

Майстри “ОКна 5” пропонують широку палітру відтінків для декоративного оформлення ПВХ рам. У компанії можна підібрати оптимальний колір покриття і навіть текстуру поверхні, вибрати варіанти, що імітують дорогі породи дерева і інші пропозиції. Фахівці фірми виготовляють ламіновані вікна оперативно, якісно і недорого.