Умови оплати

Головна
Умови оплати

Оплата пластикових вікон: всі способи в компанії OKNA-KIEV

Прагнення компанії “Окна Киев” максимально спростити Вам життя підштовхнуло нас зробити так, щоб оплата пластикових вікон передбачала декілька способів. Вибирайте найбільш зручний варіант! З декількох варіантів, в основному це готівковий і безготівковий розрахунок. Є так само перерахування на картку ПриватБанку, і додаткові пропозиції – це оплата частинами і оплата в розстрочку.

Оплата пластикових вікон – готівковий розрахунок

Замовлення вікон з монтажем

 

Купівля і установка пластикових вікон, при виїзді замірника на об’єкт під час укладення договору треба внести аванс 70% від загальної вартості, щоб ми могли запустити замовлення в роботу. За бажанням Ви після заміру можете оформити договір і внести передоплату в офісі компанії. Решту 30 % вартості замовлення Ви оплачуєте після того, як переконаєтеся в якості виробів і їх установки, яке завіряєте підписанням Акту постачання і установки виробів. Підтверджувальним документом внесення оплати за замовленням є товарний чек, який Вам видає спеціаліст із замірів або менеджер компанії при укладенні договору. Якщо грошовий розрахунок за Договором здійснювався через карту Приватбанку, обов’язково зберігайте квитанцію про перерахування грошей.

Замовлення вікон без монтажу

Ми готові виконати замовлення без установки, але в цьому випадку оплата повинна складати не менше 100 % від загальної вартості замовлення. Внести оплату Ви можете в офісі у момент підписання договору або на карту Приватбанку.

ціни на вікна

Оплата пластикових вікон – безготівковий розрахунок

Є можливість безготівкової оплати замовлення згідно з виставленим рахунком через банк (на розрахунковий рахунок нашої компанії). При безготівковій оплаті вноситься 100 % передоплата. Для юридичних осіб виставляється рахунок, який можна сплатити з поточного розрахункового рахунку. Фізичним особам після укладення договору надається можливість безготівкової оплати замовлення через банк.

Оплата пластикових вікон в розстрочку

Клієнти «Вікна 5» при розрахунку за металопластикові конструкції можуть скористатися комфортної послугою від Альфа-банку. Після виміру, коли ми визначилися з остаточною вартістю замовлення, наш менеджер подає в банк заявку з вашими даними, а саме:

  • ПІБ;
  • ІПН;
  • мобільний;
  • суму замовлення;
  • і вказуємо, на скільки місяців, ви хочете оформити розстрочку.

Банк пропонує безпроцентну розстрочку на 4 місяці. Також можна оформити розстрочку на 5 місяців, але додатково включається страховка 2,5% від суми кредиту одноразово і на 10 місяців, страховка включається одноразово 5% від суми кредиту. Банк приймає рішення про розстрочення протягом двох годин, в разі позитивного рішення з вами зв’язується співробітник банку для обговорення деталей та уточнення часу і місця підписання договору. Після підписання договору з банком, гроші зазвичай заходять на рахунок компанії, на наступний робочий день і замовлення запускається в роботу.

Оплата пластикових вікон за програмою Тепла Оселя і IQ energy

  • Оплата за програмою Тепла Оселя

Для отримання позики, що компенсується державою, на енергозбережне скління клієнтам необхідно звернутися до співробітників “ОКна 5”, підібрати оптимальну металопластикову систему і підписати договір. Після вказаних дій слід узяти у банківській установі (Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк) кредит на придбання енергоефективних вікон. Частина вартості пластикових конструкцій (до 30 %) компенсує держава

  • Оплата за програмою IQ energy

Європейська ініціатива також передбачає утеплювальне скління житла в кредит з подальшою компенсацією фінансових витрат (від 15 %). Спершу треба зв'язатися з менеджерами "ОКна 5", визначитися з відповідними профілями ПВХ і укласти договір. Процедура отримання позики з поверненням частини коштів складається зі звернення у банк (ОТП Банк, Укрсиббанк) про отримання кредиту на енергозбережні віконні системи, проведення установки придбаних конструкцій, подання заявки про компенсацію з фотографіями до і після на офіційному порталі європейської програми.