Дах на балконі

Головна
Дах на балконі

Дах на балконі

Перед тим, як замовляти комплексне скління балкону, Вам варто добре обдумати, що саме хочете отримати в результаті. При склінні балконів верхніх поверхів необхідно ще потурбуватися і про установку даху. Оскільки, як правило, за проектом будівництва будинку верхня балконна плита на цих поверхах відсутня або ж раніше було зроблено розширення балкону. Дах на балконі захистить від дощу, снігу, гарячого сонця, а також дасть можливість встановити підстельові стелажі, сушарку для білизни.

Матеріали для покрівлі: що ми використовуємо

Установка даху на балконі – ще одна послуга, яку компанія “Окна Киев” пропонує своїм клієнтам, що вирішили облаштувати балкон. Для покрівлі наші майстри використовують:

 

  • Профнастил (профільований лист) – виготовляється з оцинкованої сталі і має спеціальне захисно-декоративне покриття. До переваг вибору цього матеріалу можна віднести: красивий вигляд, широкий вибір колірних варіантів, пожежобезпеку, легкість.
  • Ондулін – міцний покрівельний матеріал, стійкий перед корозією, який витримує механічний тиск, сильний вітер, має хороші звуко- і теплоізоляційні характеристики, не протікає.
  • Металочерепиця – це міцний матеріал для покрівлі, виготовлений з оцинкованого листа сталі. Завдяки покриттю спеціальним полімером такий дах захищений від корозії і вигорання та має довгий термін експлуатації.

 

Монтаж даху на балконі, лоджії – порядок виконання робіт

Перший етап установки даху це складання металевого “форменого” каркасу індивідуально під кожен балкон, форма якого залежить від розмірів і конфігурації балкону.

Далі виконуються зварювальні роботи перегородок даху 30-50 см.

Встановлюють опорний дерев’яний брус 20*40 мм для додаткового кріплення, на який безпосередньо кріпитиметься покрівельний матеріал, утеплювач даху і обшивка.

Готовий каркас закріплюють до стіни будівлі, далі на нього встановлюється ОСБ-плита і вже на неї настеляється матеріал для покрівлі.

Також можливий варіант складання даху в цеху і монтаж вже готового виробу. Цей спосіб допоможе заощадити час на висотних роботах, оскільки встановлюватися буде вже повністю готова конструкція.

Далі приступають безпосередньо до монтажу металопластикових конструкцій.

За необхідності дах можна утеплити, це підвищує звукоізоляційні характеристики балкону.

Наші фахівці завжди готові проконсультувати і підібрати правильне конструктивне рішення, а майстри якісно і в строк виконають роботи зі скління і облаштування Вашого балкону.
Коментар
Рекомендуємо для скління балконів вибирати фірму “Окна Киев” з хорошими рекомендаціями і позитивними відгуками клієнтів!

Скільки коштує виготовлення даху на балконі?

Ось детальний прайс на усі роботи, які ми виконуємо: Довідник-Прайс