Балкон під ключ – комплексний підхід до облаштування балконів і лоджій
Хочете теплий і красивий балкон? Тоді ви зайшли за адресою. Компанія “OKna 5” надає комплексну послугу балкон під ключ і має досвід роботи у цій сфері понад 10 років. У нашій фотогалереї безліч прикладів робіт, які ми виконували по обробці балконів. Це і балкони з винесенням, французькі балкони, внутрішні роботи різної складності із застосуванням різних декоративних матеріалів, утеплення балконів і лоджій, підготовка балконів для об’єднання з кімнатою або кухнею, виготовлення дахів і т.д.
зовнішню обшивку і утеплення парапету балкону (якщо необхідно)
зварювальні роботи за необхідності (зміцнення поручнів) і бажаному проекту балкону (розширення площі балкону, винесення будь-якої складності)
внутрішню обробку і утеплення балкону (на ваш вибір величезний асортимент матеріалів для утеплення і подальшої декоративної обробки стін, підлоги і стелі)
проведення освітлення і розеток на балконі
установка сушарок і додаткових балконних меблів (шафи, тумби)
Винос балкона або лоджії дозволяє розширити корисну площу приміщення. Часто цю послугу у нас замовляють як етап облаштування балкона під ключ.
Існує кілька методів виносу балкона, які ми можемо запропонувати в залежності від типу парапету балкона і побажань замовника.
Винос по підвіконню. Найдешевший варіант розширення. Застосовується у випадках, коли парапет балкона бетонний / цегляний. Суть методу виносу полягає в приварюванні металевих кронштейнів до зовнішньої частини парапету балкона кроком 50-70 см. Кронштейни стануть опорою для металопластикових рам на балкон і розширять зону для подальшої установки підвіконня. Таким чином, ми отримуємо широке підвіконня на балконі.
Винос балкона від підлоги. Дана технологія аналогічна попередній, але все ж має ряд відмінностей. Винос від підлоги застосовуємо у випадках і типах балконів, де ми маємо металевий парапет. Часто також необхідно зміцнення існуючого парапету або повністю виготовлення нових металевих перил з подальшим винесенням. У цьому варіанті металевий куточок наварюєш по діагоналі вздовж перил кроком в 50-70 см. Даний варіант розширення балкона вимагає додаткової зовнішньої обшивки балкона сайдингом або профнастилом.
Розширення балконної плити балкона - це нарощування балконної плити за допомогою металевих швелерів, які для надійності кріпляться в несучі стіни будинку. Такий метод дозволяє змістити навантаження і вага з балконної плити на несучі стіни. Сам винос обшивається зовні металевим коробом і надійно утеплюється. Розширення по підлозі як правило замовляється разом з французьким скління балкона.
Обшивка балкона зовні - обов'язковий етап облаштування балкона в тих випадках, коли вихідний парапет металевий. Для зовнішньої обробки балконів нами використовується два типи матеріалів - сайдинг і профнастил.
Сайдинг ми вважаємо кращим варіантом матеріалу для зовнішньої обшивки парапету завдяки ряду переваг:
невелика вага, завдяки чому не буде зайвого навантаження на балконну плиту;
Для утеплення балкона використовують мінеральну вату, пінополістирол, пінопласт і інші утеплювальні матеріали, а також їх комбінації. Розглянемо всі поетапно.
Утеплення підлоги.На основу підлоги укладається шар поліетилену або пенофолу, який необхідний для гідроізоляції. Стики склеюються фольгованим скотчем. Далі встановлюються дерев'яні бруси або металеві балки (обрешітка) , які слід обробити ґрунтовкою або антисептиком, щоб запобігти появі грибка. Після цього вкладаємо обраний утеплювач, а також пароізоляційний матеріал, щоб запобігти виникненню конденсату.В кінці до брусів дощок саморізами кріпимо фанерні листи, ДВП або ДСП.
Утеплення стелі на балконі. Стеля на балконі утеплюється як правило за допомогою обрешітки. Спочатку на неї наноситься антисептичний шар, щоб не з'явився грибок. Якщо робиться обрешітка, то для нього знадобляться дерев'яні бруси, а також мінеральна вата або пінопласт. Утеплювач укладається в обрешітку: мінеральна вата закріплюється монтажною піною, а пінопласт кріплення не потребує. Потім на стелю монтують гіпсокартон, пластикову вагонку або пластикові панелі.
Якщо утеплення відбувається без каркаса - це поверхня стелі обробляється ґрунтовкою, а потім клей наноситься на аркуші стіродур, приклеюються до стелі і закріплюються дюбелями. Стики закриваються монтажною піною.
Утеплення стін балкону. Облаштовується аналогічним стелі способом. Спочатку встановлюється обрешітка, відстань брусів має дорівнювати ширині утеплювача, а висота - товщині утеплювача. При утепленні стін балкона використовуємо пінополістирол, пінопласт, мінеральну вату, а шви між утеплювача знову таки закриваються монтажною піною
Внутрішнє оздоблення включає проведення комплексу робіт по облаштування внутрішнього естетичного вигляду балкона. Вибір матеріалів для внутрішньої обробки величезний. Різні текстури, відтінки, якісні характеристики і форми - все це дозволяє створити неповторний дизайн вашого балкону. Ми працюємо з наступними видами оздоблювальних матеріалів: пластикова й дерев'яна вагонка, ПВХ і МДФ панелі, вологостійкий гіпсокартон (ідеальний варіант при об'єднанні балкона і кімнати). Сучасні матеріали для внутрішньої обшивки дозволяють легко і швидко впоратися з нерівностями стін, є відмінними ізоляторами, модульні (просто замінити деталь в разі дефекту), прості в догляді і експлуатації. Внутрішня обшивка стандартного балкона з утепленням проводиться фахівцями компанії як правило протягом 1 дня.
Для облаштування даху на балконі ми в основному працюємо з 2 видами матеріало- для покрівлі.
Профнастил і ондулін - це найпоширеніші сучасні покрівельні матеріали, які є міцними і довговічними.
Оптимальним вибором за ціною і якістю є профнастил, який представляє собою листи з оцинкованої сталі і використовується для виготовлення даху будь-якого формату. Його мінусом можна назвати низький рівень шумоізоляції, але цей недолік легко виправити за допомогою звукоізоляційних матеріалів. Профнастил радять використовувати на середніх поверхах, оскільки він міцніше і витримає падіння бурульок і снігу з верхніх поверхів.
Ондулін - це покрівельний матеріал з бітуму, целюлози, мінеральних добавок, смол і скловолокна. Він довговічний, більш м'який, ніж профнастил, тому має високий рівень шумоізоляції і прекрасно виглядає, нагадуючи традиційний шифер, проте його колір вигорає через 5-6 років. Цей матеріал доречно використовувати на верхньому поверсі.