Балкон під ключ

Головна
Балкон під ключ

Комплексный подход к обустройству балконов и лоджийБалкон під ключ – комплексний підхід до облаштування балконів і лоджій

Хочете теплий і красивий балкон? Тоді ви зайшли за адресою. Компанія “OKna 5” надає комплексну послугу балкон під ключ і має досвід роботи у цій сфері понад 10 років. У нашій фотогалереї безліч прикладів робіт, які ми виконували по обробці балконів. Це і балкони з винесенням, французькі балкони, внутрішні роботи різної складності із застосуванням різних декоративних матеріалів, утеплення балконів і лоджій, підготовка балконів для об’єднання з кімнатою або кухнею, виготовлення дахів і т.д.

ціни на балкони

Що входить до комплексу можливих робіт щодо балкону під ключ?

 

 • установку пластикових вікон на балконі чи лоджії
 • зовнішню обшивку і утеплення парапету балкону (якщо необхідно)
 • зварювальні роботи за необхідності (зміцнення поручнів) і бажаному проекту балкону (розширення площі балкону, винесення будь-якої складності)
 • внутрішню обробку і утеплення балкону (на ваш вибір величезний асортимент матеріалів для утеплення і подальшої декоративної обробки стін, підлоги і стелі)
 • проведення освітлення і розеток на балконі
 • установка сушарок і додаткових балконних меблів (шафи, тумби)

 

Балкон під ключ у розрізі

Балкон під ключ Київ - фірма ОКна 5
Балкон під ключ від компанії ОКна 5

БАЛКОН ПІД КЛЮЧ – ОСНОВНІ ЕТАПИ:

Балкон і лоджія з виносом

Винос балкона або лоджії дозволяє розширити корисну площу приміщення. Часто цю послугу у нас замовляють як етап облаштування балкона під ключ.

Існує кілька методів виносу балкона, які ми можемо запропонувати в залежності від типу парапету балкона і побажань замовника.

Винос по підвіконню. Найдешевший варіант розширення. Застосовується у випадках, коли парапет балкона бетонний / цегляний. Суть методу виносу полягає в приварюванні металевих кронштейнів до зовнішньої частини парапету балкона кроком 50-70 см. Кронштейни стануть опорою для металопластикових рам на балкон і розширять зону для подальшої установки підвіконня. Таким чином, ми отримуємо широке підвіконня на балконі.

Винос балкона від підлоги. Дана технологія аналогічна попередній, але все ж має ряд відмінностей. Винос від підлоги застосовуємо у випадках і типах балконів, де ми маємо металевий парапет. Часто також необхідно зміцнення існуючого парапету або повністю виготовлення нових металевих перил з подальшим винесенням. У цьому варіанті металевий куточок наварюєш по діагоналі вздовж перил кроком в 50-70 см. Даний варіант розширення балкона вимагає додаткової зовнішньої обшивки балкона сайдингом або профнастилом.

Розширення балконної плити балкона - це нарощування балконної плити за допомогою металевих швелерів, які для надійності кріпляться в несучі стіни будинку. Такий метод дозволяє змістити навантаження і вага з балконної плити на несучі стіни. Сам винос обшивається зовні металевим коробом і надійно утеплюється. Розширення по підлозі як правило замовляється разом з французьким скління балкона.

детальніше про винос балконів

Фото типів розширення балконів

варианты выносов балкона Киев

Обшивка балкона зовні

обшивка балкона сайдингомОбшивка балкона зовні - обов'язковий етап облаштування балкона в тих випадках, коли вихідний парапет металевий. Для зовнішньої обробки балконів нами використовується два типи матеріалів - сайдинг і профнастил.

Сайдинг ми вважаємо кращим варіантом матеріалу для зовнішньої обшивки парапету завдяки ряду переваг:

 • невелика вага, завдяки чому не буде зайвого навантаження на балконну плиту;
 • герметичність модульної конструкції сайдинга;
 • стійкість до вологості і перепадів температур;
 • великий асортимент кольорових рішень.

детальніше про зовнішню обшивку

Кольори сайдингу для обшивки балкона зовні

цвета сайдинга для наружной отделки балкона

Утеплення балконів

Для утеплення балкона використовують мінеральну вату, пінополістирол, пінопласт і інші утеплювальні матеріали, а також їх комбінації. Розглянемо всі поетапно.
 • Утеплення підлоги.На основу підлоги укладається шар поліетилену або пенофолу, який необхідний для гідроізоляції. Стики склеюються фольгованим скотчем. Далі встановлюються дерев'яні бруси або металеві балки (обрешітка) , які слід обробити ґрунтовкою або антисептиком, щоб запобігти появі грибка. Після цього вкладаємо обраний утеплювач, а також пароізоляційний матеріал, щоб запобігти виникненню конденсату.В кінці до брусів дощок саморізами кріпимо фанерні листи, ДВП або ДСП.
 • Утеплення стелі на балконі. Стеля на балконі утеплюється як правило за допомогою обрешітки. Спочатку на неї наноситься антисептичний шар, щоб не з'явився грибок. Якщо робиться обрешітка, то для нього знадобляться дерев'яні бруси, а також мінеральна вата або пінопласт. Утеплювач укладається в обрешітку: мінеральна вата закріплюється монтажною піною, а пінопласт кріплення не потребує. Потім на стелю монтують гіпсокартон, пластикову вагонку або пластикові панелі. Якщо утеплення відбувається без каркаса - це поверхня стелі обробляється ґрунтовкою, а потім клей наноситься на аркуші стіродур, приклеюються до стелі і закріплюються дюбелями. Стики закриваються монтажною піною.
 • Утеплення стін балкону. Облаштовується аналогічним стелі способом. Спочатку встановлюється обрешітка, відстань брусів має дорівнювати ширині утеплювача, а висота - товщині утеплювача. При утепленні стін балкона використовуємо пінополістирол, пінопласт, мінеральну вату, а шви між утеплювача знову таки закриваються монтажною піною

детальніше про утеплення балконів

Обшивка балкона всередині

Внутрішнє оздоблення включає проведення комплексу робіт по облаштування внутрішнього естетичного вигляду балкона. Вибір матеріалів для внутрішньої обробки величезний. Різні текстури, відтінки, якісні характеристики і форми - все це дозволяє створити неповторний дизайн вашого балкону. Ми працюємо з наступними видами оздоблювальних матеріалів: пластикова й дерев'яна вагонка, ПВХ і МДФ панелі, вологостійкий гіпсокартон (ідеальний варіант при об'єднанні балкона і кімнати). Сучасні матеріали для внутрішньої обшивки дозволяють легко і швидко впоратися з нерівностями стін, є відмінними ізоляторами, модульні (просто замінити деталь в разі дефекту), прості в догляді і експлуатації. Внутрішня обшивка стандартного балкона з утепленням проводиться фахівцями компанії як правило протягом 1 дня.

детальніше про внутрішню обшивку балконів

Виготовлення даху на балконі

обустройство крыши на балконе Для облаштування даху на балконі ми в основному працюємо з 2 видами матеріало- для покрівлі. Профнастил і ондулін - це найпоширеніші сучасні покрівельні матеріали, які є міцними і довговічними. Оптимальним вибором за ціною і якістю є профнастил, який представляє собою листи з оцинкованої сталі і використовується для виготовлення даху будь-якого формату. Його мінусом можна назвати низький рівень шумоізоляції, але цей недолік легко виправити за допомогою звукоізоляційних матеріалів. Профнастил радять використовувати на середніх поверхах, оскільки він міцніше і витримає падіння бурульок і снігу з верхніх поверхів. Ондулін - це покрівельний матеріал з бітуму, целюлози, мінеральних добавок, смол і скловолокна. Він довговічний, більш м'який, ніж профнастил, тому має високий рівень шумоізоляції і прекрасно виглядає, нагадуючи традиційний шифер, проте його колір вигорає через 5-6 років. Цей матеріал доречно використовувати на верхньому поверсі.

детальніше про дах на балконі

Ціни на роботи по балкону під ключ:

Вид робітОд. вим.Вартість, грн./от
Монтаж "Базовый"м.кв.390
Монтаж "Оптимальный"м.кв.480
Евромонтаж Normaizolм.кв.от 830
Евромонтаж Illbruckм.кв.от 100
Выезд за КПкм2,5
Подьем на этаж (лестница, веревка)этаж/1 ходка20
Демонтаж с сохранениемм.кв.150
Сушилка для белья на балконшт.900
Монтаж сушилки для бельяшт.300
Монтаж дополнительного подоконникам.п.150
Сбивка порога (кирпич)шт.300
Сбивка порога (бетон)шт.600
Срез металлических перил балконам.п.225
Демонтаж "броварского" балконам.п.200
Электрика (работа)точка120
Обесшумка козырька
м.п. 375
Усиление перилм.п.450
Вынос короткий косынкам.п.750
Вынос от пола (каркас)м.п.900
Вынос по полум.п.1950
Новые перилам.п.
900
Обшивка профнастилм.кв.795
Обшивка Сайдинг (лоджия)м.кв.795
Обшивка Сайдинг (П-образный, Г-образный)м.кв.795
Стиродур/пенополистерол 20 ммм.кв.255
Стиродур/пенополистерол 30 ммм.кв.285
Стиродур/пенополистерол 40 ммм.кв.330
Стиродур/пенополистерол 50 ммм.кв.375
Пенопласт марки 25, 30 ммм.кв.165
Пенопласт марки 25, 50 ммм.кв.195
Минватам.кв.270
Минвата + гидробарьер (для крыши)м.кв.375
Деревянная вагонга, сосна с сучками, сорт 1м.кв.825
Вскрытие лаком (рекомендовано 2 слоя), 1 слойм.кв.75
Вагонка ПВХм.кв.600
Гипсокартон черновой (влагостойкий)м.кв.600
Черновой пол (работа, брус, OSB, без покрытия)м.кв.975
Линолиум (работа)м.кв.130
Ламинат (работа+материал)м.кв.750
Укладка ламината (работа)м.кв.150
Плинтус (работа+материал)м.кв.150
Укладка плинтусам.п.90
Крыша эконом (без OSB)м.кв.1950
Крыша Стандарт (Профнастил)м.кв.2700
Крыша Стандарт (битумная черепица)м.кв.дог.
Гидро- и паробарьерм.кв.120