Балкон з винесенням

Головна
Балкон з винесенням

Балкон з винесенням

Балкон с выносом от пола с утеплением минеральной ватой - фирма

На сьогодні все більшою популярністю серед замовників користується балкон з винесенням.

Це хороший спосіб розширити простір балкону, крім того Ви отримуєте можливість встановити практичне, широке підвіконня і корпусні меблі(шафки, полички і так далі).

Якщо Ви плануєте перетворити балкон на повноцінне житло, то важливо, щоб винесення виконувалося відповідно до усіх встановлених норм і вимог. Це запорука надійності, довговічності встановлених конструкцій і відмінних теплоізоляційних показників.

Варіанти виносу балкону

 

  • Винос косинка це найпоширеніший, бюджетний варіант винесення балкону. У випадках, коли обгороджування балкону бетонне, винесення болтами кріпиться до бетонної плити і зварюється з металевим куточком самої плити. У разі скління балкону винесення робитися по усьому периметру або по декількох сторонах. При винесенні лоджії переноситься вперед тільки фронтальна частина.
  • Винос від підлоги робиться, коли обгороджування балкону металеве. Це доступний за ціною варіант, при якому об’єм балкону в зоні скління збільшується на 30 %. У цьому випадку каркас приварюється до плити і верхньої частини поручнів. Майстри все вирівнюють і по верху зв’язують металевим куточком, на який безпосередньо встановлюється віконна рама.
  • Винос балкону по підлозі це – найдорожчий і технологічно складний варіант, при якому квадратура фактично подвоюється. Старі поручні зрізаються, викидаються швелери, і на них встановлюється нове обгороджування, на яке будуть встановлені віконні рами. Якщо Ви хочете значно збільшити площу балкону, це – ідеальний варіант.

 

Послуги компанії щодо виносу балконів

Віконна компанія «ОКна 5» пропонує весь спектр послуг зі скління балконів з виносом, а саме:

 

  • зварювання виносної конструкції;
  • утеплення виносу;
  • зовнішня обшивка сайдингом чи профнастилом;
  • внутрішня обробка балкону.

 

На першому етапі винесення балкону робитися зварювання металевої конструкції. Тільки після завершення зварювальних робіт замірник знімає точні розміри, в листі заміру прописує точну конфігурацію, розміри конструкцій, комплектування і необхідні додаткові роботи. Після виготовлення вироби доставляються на адресу і монтажна бригада встановлює віконні рами на заздалегідь підготовлений каркас. Далі виконуються роботи із зовнішньої обшивки, утеплення і внутрішньої обробки балкону під ключ.
Майстри компанії “ОКна 5” мають великий досвід винесення балконів різних конфігурацій у Києві і передмісті. Ми виконуємо свою роботу якісно. В результаті Ви отримуєте просторий, теплий балкон! Звертайтеся!

Ціни на балкони з виносом можна подивитись тут:

Довідник-Прайс-13.07.2018

Балкони з виносом в оглядах ™ОКна5