Розрахунок вартості вікон

Головна
Розрахунок вартості вікон

Розрахунок вартості вікон у фірмі ОКна 5

Пропонуємо вам простий і швидкий спосіб зворотного зв’язку з нашим відділом продажів – розрахунок вартості вікон онлайн калькулятор. Цей інструмент допоможе набрати необхідну конфігурацію металопластикового вікна, його розміри, вибрати Вам бренд профілю ПВХ, склопакет і фурнітуру. А також, додати до розрахунку пластикового вікна необхідну додаткову комплектацію: пластикове підвіконня, відлив, москітну сітку.

Выбранный вариант
Высота
- +
Ширина
- +
Профиль
Стеклопакет
Фурнитура
Подоконник
Дополнительно

Якісні пластикові вікна, ціни компанії “OKna5”

При плануванні обсягу бюджету на ефективне скління різних приміщень найбільш зручне і просте рішення – замовити розрахунок вартості ПВХ-профілів через інтернет. Такий спосіб заощадить цінний час Замовника, дозволить визначитися з конфігурацією, оптимальними експлуатаційними характеристиками, комплектацією пластикових систем.

Компанія “ОКна 5” пропонує здійснити оперативний, недорогий розрахунок вартості металопластикових виробів, скориставшись спеціальною формою, яку слід заповнити, а потім відправити фахівцям фірми. Клієнтам інтернет-компанії доступна послуга розрахунку суми за вікна/двері, а також, окремо – балкони/лоджії.

Розрахунок вартості вікон

Для правильного визначення ціни на пластикову продукцію необхідно вказати наступне:

– вибрати відповідну конструкцію ПВХ із запропонованих на сайті, відмітити потрібну кількість конструкцій;

– вказати висоту, ширину виробів, оптимальний тип склопакету (у два або три скла, енергозбережні, мультифункціональні);

– підібрати профільну систему зі списку (вибрати бренд і вказати кількість повітряних камер в профілі), вказати вид фурнітури, необхідні комплектуючі (підвіконня, відлив, козирок, нащілинники, антимоскітна сітка віконна або дверна, жалюзі, відкоси пластикові або гіпсокартонні), їх параметри;

– поставити відмітку про необхідність проведення монтажних заходів майстрами віконної фірми OKNA-KIEV;

– наявність у будинку ліфтів вантажного/пасажирського, або відсутність ліфтів (потрібний підйом ПВХ-виробів вручну на поверх, вказати який поверх);

– внести дані про різновид будівлі, в якій планується проводити скління, вибрати м. Київ або передмістя (до 40 км від столиці)

– обов’язково вказати ім’я, контакти (пошта, телефон для зв’язку, краще вказувати мобільні телефони);

– при необхідності можливо доповнити заявку корисною інформацією, прикріпити файл.

Розрахунок вартості вікон відео ™ОКна5

ВАЖЛИВО! Уважно перевіряйте свої контакти (електронну пошту, телефони стаціонарні, мобільні), щоб ми могли з Вами зв’язатися і повідомити вартість пластикових вікон.

Отримавши заявку на розрахунок вартості вікон, ми відразу ж зв’язуємося з Вами, щоб уточнити усі деталі і побажання, після розрахунку озвучуємо вартість за телефонами і відправляємо комерційну пропозицію на електронну пошту. Також ми пропонуємо нашим Клієнтам скинути комерційну пропозицію компанії-конкурента, щоб проаналізувати і надати БІЛЬШ привабливу пропозицію щодо металопластикових конструкцій!