Зовнішня обшивка

Головна
Зовнішня обшивка

Зовнішня обшивка балкону

Зовнішня обшивка виконується для утеплення балкону і надання йому презентабельного зовнішнього вигляду з вулиці. Вона рекомендується у випадках, коли парапет балкону металевий і не має шумо- і теплоізоляційних властивостей. Якщо ж парапет бетонний або цегляний, то виконання цих робіт необов’язкове. Але для максимального утеплення балкону багато замовників все ж вважають за краще замовляти зовнішню обшивку.

Які матеріали ми використовуємо?

Зовнішня обробка в першу чергу потрібна для захисту зовнішньої обшивки від потрапляння вологи і для кращої теплоізоляції балкону. Тому рекомендується використовувати тільки міцні високоякісні матеріали, а монтажні роботи довіряти майстрам з великим досвідом роботи у цій сфері.

Для зовнішньої обшивки балконів спеціалісти компанії «Окна 5» застосовують:

Зовнішня обшивка балкону профнастилом

Переваги: вигнута форма надає високу міцність, довготривалий термін експлуатації, покриття захисною антикорозійною фарбою перешкоджає іржавінню і вигоранню.
Переваги

Профільовані металеві листи (профнастил) це листи оцинкованої сталі, покриті спеціальними полімерними фарбами. Профнастил – найміцніший, найдовговічніший матеріал, і відповідно, найдорожчий. Колірна палітра досить широка, що дозволяє підібрати найбільш відповідний колір, як до фасаду будівлі, так і до інших виробів з металу на Вашому балконі. На відміну від обшивки пластиком, обшивка профнастилом виконується суворо вертикально, а при обробці балконів з винесенням додатково використовують нащілинники для захисту виносних кронштейнів.

Зовнішня обшивка балкону сайдингом

Переваги: підвищена міцність до вигорання, гарна морозостійкість, пожежобезпека, привабливий зовнішній вигляд.
Переваги

Сайдинг – спеціалізований профіль, який виробляється з ПВХ із внесенням спеціальних додатків. Завдяки спеціальній технології виготовлення цей матеріал стійкий до механічних ушкоджень і вітрових дій. Сайдинг складається з двох шарів: верхній захищає від негоди і УФ променів, а внутрішній забезпечує ізоляцію. Ви можете вибрати колір матеріалу на свій смак, сайдинг представлений у великій колірній гамі.

Якщо обрати оптимальне співвідношення ціни і якості – компанія “Окна Киев” рекомендує своїм замовникам обшивку сайдингом. Цей матеріал відносно недорогий при його високих експлуатаційних характеристиках.

При зустрічі з нашим фахівцем-замірником Ви зможете вибрати по каталогах колірне рішення і матеріал, що Вам підійде.

Зовнішня обшивка балкону відео ™ОКна5

Подивитись наші ціни на зовнішню обробку балконів ви можете тут: Довідник-Прайс