Алюмінієві вікна

Головна
Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна – в чому різниця між алюмінієм і ПВХ

Алюмінієві вікна на даний момент мають велику популярність в сучасному будівництві навіть ніж металопластикові вікнаАлюмінієві вікна ALUMIL. Це обумовлено тим, що правильним рішенням для вітражного розміру вікон було і буде використання алюмінієвих систем, а не ПВХ. Через максимальні розміри і жорсткість в плані витримування вітрових навантажень. Також в алюмінієвий профіль ми можемо встановити склопакет більшої ваги і розміру. Який може досягати в 400-550 кг і розміром 3000мм на 3500мм. При цьому надається легкий доступ до установки склопакетів з вулиці, якщо вони реально більшого розміру і потрібна установка їх за допомогою маніпулятора і тільки з вулиці. Також хотілося б торкнутися теми кольорів, оскільки алюміній можна пофарбувати в будь-який існуючий колір по RAL.
Наша фірма може запропонувати, як холодний варіант алюмінієвого профілю, так і варіант теплого алюмінієвого профілю. Зараз надаємо наступні системи:

 • Hoffman L45 (Казахстан) – холодний алюміній 45мм товщина;
 • Hoffman W70 (Казахстан) – теплий алюміній 77мм товщина;
 • Alumil M15000 (Греція) – холодний алюміній 50мм товщина;
 • Alumil S77 (Греція) – теплий алюміній 77мм товщина;
 • КМД (Україна) – холодний алюміній;
 • Alutex (Білорусь);
 • Reynaers (Бельгія);
 • Schuco (Німеччина).

Огляд алюмінієвих профілів Hoffmann від ™Okna5

Холодні і теплі алюмінієві вікна в чому різниця?

 • Холодний алюміній застосовується для тамбурів, для внутрішніх перегородок, для дверей на сходових маршів, для холодного балкону або літньої тераси і в інших місцях, де є габаритні розміри і потрібна надійність і довговічність.
 • Теплий алюміній використовується в приватних будинках або навіть в новобудовах. Де є завдання закрити великий проєм, при цьому використовувати максимально великі склопакети або мінімум перемичок і при цьому мати хороші показники по збереженню тепла. Різниця між холодним і теплим алюмінієм в термо розривах і в їх кількості. Термо розрив або термоміст, це вставка в основному з поліаміду, який гарантує гарну тепло- і шумоізоляцію і волого непроникність. По конструктиву теплий алюмінієвий профіль може складатися як мінімум з 2 металевих профілів і 1 термомоста або навіть з 2 термомостів для розсувних порталів. У профілі також є камерність повітряних камер, яка може бути від 3 до 5 камер. Так що в першу чергу ці розриви робляться для того, щоб прибрати пряме промерзання профілю з вулиці в приміщення і зменшити ризики проявів точки роси на профілі і природно мінімізувати теплопровідність з приміщення на вулицю.

Огляди холодних алюмінієвих профілів від ™Okna5

Як краще укомплектувати алюмінієві вікна?

Алюмінієві вікна Київ

 • Ущільнювальна гума в основному йде чорного кольору, дуже рідко сірого кольору. Також, як і в ПВХ вікнах йде по стандарту 2 контури ущільнення і по 3 контури для теплих систем. Склад ущільнювача такий самий.
 • На рахунок штапиків, то в 95% випадків йде прямий штапик під кутом 90 градусів, без зрізів і поглиблень. У дуже рідкісних випадках і тільки в деяких виробників є фігурний, але через рідкість замовлень з ним, на нього ціна не найдемократичніша. Прирізка штапиків йде під прямим кутом, а не під 45 градусів як в металопластикових виробах. Основними завжди йдуть горизонтальні штапики і вони довше, а вертикальні вже коротше.
 • Фурнітура на віконні стулки застосовується також, як і в ПВХ виробах, за принципом роботи (відкривання, провітрювання і мікро щілинне провітрювання). Петлі для вхідних і міжкімнатних дверей можуть підходити також з ПВХ варіантів, ручки офісного варіанту також підійдуть. Але ось ручки на стулках і натискний гарнітур вже трохи інші за розмірами і зовнішнім виглядом. Замки і доводчики також можуть застосовуватися з аналогів з ПВХ.
 • Щодо стеклопакетів тут вибір може бути від МОНО скла в 4 мм і до двокамерного склопакета в 69мм. У холодному алюмінії застосовується як раз від 4 мм і однокамерні до 20-22мм (в залежності від виробника профілю і доступних штапиків). А по теплому алюмінію вже від 13 і до 69мм. Застосовується варіанти як двокамерного склопакета, так і трьох камерного. Склопакети застосовуються, як і з розпеченим варіантом, для моно скла для перегородок або тераси, так і звичайні з товщиною від 4 мм до 10 мм

 

Купити алюмінієві вікна Київ і передмістя – компанія ОКна5

По термінах виготовлення що для холодного алюмінію, що для теплого, терміни становлять від 3 тижнів і до 6 тижнів. Все залежить від самого замовлення (його складності або комплектуючих) і колір для фарбування. Бувають випадки, коли ходові варіанти за кольором і в маленькому обсязі можуть виготовити трохи раніше, але це буває вкрай рідко. На терміни також можуть впливати вхідні двері, гнуті імпоста або гнуті рами в замовленні.

Монтаж алюмінієвих систем трохи складніше, ніж конкурента у віконної сфері. І для монтажу потрібно мати фахівців, які зможуть зробити все ідеально, щоб вироби з алюмінієвого профілю служили довго і без проблем. Звертайтеся до нас, і ми направимо таких майстрів для виміру і для монтажу, щоб ви були спокійні за якість нашої продукції!