Замовити вікна в Вишневе

Головна
Замовити вікна в Вишневе

замовити вікна в ВишневеНаша віконна компанія Окна5 працює не тільки в Києві, а й найближчій передмісті столиці. Не виключенням є місто Вишневе, яке знаходиться буквально в парі кілометрів від межі Києва. Місто відносно не велике, але має багато висотних будівель, які до того ж швидко з’являються у вигляді нових ЖК. Виходячи з цього ми маємо багато звернень і замовлень з даного міста. Замовити у нас ви зможете як заміну просто вікон і до скління балкона в хрущовці з усіма видами обшивки і навіть новим дахом на балкон.

Що потрібно для замовлення вікон в Вишневому?

Перше, це наявність рулетки і 5 хвилин часу для попереднього виміру віконного отвору, де буде встановлюватися вікно / двері. Друге, це зателефонувати нам і надати ці розміри, отримати консультацію і попередню вартість. Викликати майстра на адресу для точного виміру, в основному приїжджаємо в той же день або на наступний. Після виміру отримуєте точну вартість, складається договір і потрібно внести аванс 70%. Установку, в залежності від типу і кольору вироби, можемо зробити через тиждень або 2-3 тижні (у разі ламінації терміни виготовлення йдуть 2-3 робочих тижні). Тривалість самого монтажу також залежить від виробу і їх кількості і може скласти від 2,5 годин до 1 дня.

Гарантія на вікна в Вишневе. Гарантія на наші вироби йде 5 років, також вона поширюється і на обслуговування фурнітури і якість склопакетів. І прошу звернути увагу що повних 5 років на всі, а не як у інших фірмах 5 або 7 років на пластик і 1 рік на фурнітуру і склопакети або взагалі 6 місяців.

Купити вікна в Вишневому відео

Ціни на вікна та балкони Вишневе

Варіанти оплати замовлення

замовити вікна в Вишневе

Часто у нас запитують щодо варіантів оплати замовлення. Ми пропонуємо кілька:

– готівкою на адресу або в офісі під товарний чек і договір (аванс 70% при замовленні з установкою і 100% без установки)
– перерахування грошей на карту Приватбанк або монобанк (аванс 70% при замовленні з установкою і 100% без установки / при установці договір або відразу або вже при доставці і монтажі видає монтажник)
– оплата по безналу на розрахунковий рахунок або за реквізитами, без ПДВ (ФОП, оплата йде 100%)
– оплата за рахунком з ПДВ (оплата йде 100%)
– розстрочка від Альфа Банк (актуальні умови уточнювати на момент оформлення, є пільговий безпроцентний період в декілька місяців)
– кредитування через банк УкрГазБанк або Ощадбанк за програмою «Тепла Оселя» (уточнюйте її наявність на момент оформлення замовлення, оскільки програма працює тільки в момент фінансування від держави!)

Які гарантії ви отримуєте при підписанні договору і внесення авансу, що ми зробимо і встановимо вікна? Наша фірма вже працює на ринку з 2009 року і з того моменту наш ФОП також зареєстрований і займається цією справою. Всі дані про ФОП можна перевірити в он-лайн режимі на сайті реєстрації всіх ФОП. Наш офіс не взято в оренду, наші співробітники йдуть наймані на цього ФОП, торгова марка також давно зареєстрована. Сукупність цих факторів вже доводить вам, що ми не перший рік на ринку і ми не збираємося підводити наших клієнтів. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте все вчасно і на вищому рівні!