Розсувні пластикові системи

Головна
Статті
Розсувні пластикові системи

Розсувні пластикові системиВіконний ринок не стоїть на місці, оскільки бажання наших клієнтів завжди змінюються і розширюються. Через це щоб йти в ногу з потребами клієнтів віконні заводи додають або вдосконалять варіанти відкривання віконних і дверних стулок і розсувні пластикові системи. Ось сьогодні наш інформація саме про це – про види розсувних пластикових систем. На сьогодні, то що ми можемо запропонувати для вас, це 6 варіантів відкривання стулок, а саме:

 • просто поворотна;
 • поворотно-відкидна;
 • похило-зрушення система;
 • підйомно-зсувні система;
 • паралельно-зсувні система (за принципом дверей в шафи купе);
 • система «гармошка» або слайд

Розсувні пластикові системи відео огляди від ™ ОКна5

Розсувні пластикові системи – принцип роботи

Давайте розглянемо те, що ви бачили мало і не зовсім розумієте як це працює:

 1. Похило зсувна система. Це портал, який частково працює як поворотно-відкидна стулка, а саме відкидається на провітрювання в більшості випадків також, але найголовніша відмінність що стулка з’їжджає в бік по напрямних, а не відкривається на петлях. Є варіанти комплектації в повному ручному режимі по притиску стулки або напівавтомат, коли стулку підхоплює механізм і самостійно притискає і вам залишається тільки повернути ручку щоб зафіксувати або закрити.
 2. Підйомно-зрушення система. Цей варіант порталу розрахований на засклення великих прорізів з дуже габаритними розмірами. Прикладом може бути стіна 6 метрів шириною і висотою 2,5 метра, коли можна розділити це всього на 2 стулки і цільні склопакети. Принцип роботи таких порталів дуже простий, тут вже немає провітрювання, ви піднімаєте ручку зверху вниз і таким чином піднімає стулку і рухаєте її в сторону по направляючої основі внизу. Є варіанти як ручного принципу роботи так і автоматичного відкривання з кнопки або пульта.
 3. Паралельно-зсувна система. Це як писали вище, принцип роботи шафи купе, коли допускається наявність декількох рухомих стулок, які рухаються кожна по своїй траєкторії і паралельно одна інший. Дана система не є герметична, в основному застосовується для перегородок усередині приміщення або засклення літніх майданчиків або варіантів вікна як в кіоску, коли просто маленьку стулку зрушують убік і потім назад.
 4. Система «гармошка» або слайд. Це відносно нова система відкривання для металопластикових вікон, яку поки що ми можемо надати в профілі Рехау. Називається вона PANORAMA SWING-DESIGN. Дана система має можливість звільнити майже весь проріз і при цьому не буде жодної перемички. Такий варіант відкривання підходить під холодний балкон або терасу, де не буде опалення, оскільки вона також не максимально герметична і має особливості відкривання (ми маємо відео на нашому ютуб каналі з принципом відкривання)

Ціни на розсувні вікна на балкон або лоджію

Розсувна конструкція 1600х2000 (№81)

+РекомендуЄмО

 • Встановити теплий підставочний профіль WsThermo
 • Використовувати розширювач уздовж конструкції для статики
 • Монтаж конструкції: від 325 грн/ м.кв.
Потрібне розсувне вікно
Система1-камерный2-камерный
Rehau Ecosol 601658917381
Rehau Ecosol 701511015913
Open Teck De-lux 601407914498
Open Teck Elite 701432914736
Salamander 2D1553515964
Salamander Streamline1669217098
Salamander BluEvolution---20650
Decco 711521015626
Decco 83---15834

Як ви зрозуміли на даний момент надаємо великий вибір відкриттів і функціональності і хочемо звернути увагу, що кожен варіант застосовується в різних умовах і має свою цінову політику. Кращим рішенням буде телефонний дзвінок або лист на пошту з розміром отвору і вашим баченням відкривання, а ми вже скажемо що можна застосувати і яка приблизна ціна, і раціональність використання такого варіанту.