Замовити вікна в Бориспіль

Головна
Замовити вікна в Бориспіль

замовити пластикове вікна в місто БориспільЗамовити вікна в Борисполі може кожен житель, оскільки наша фірма працює не тільки по Києву, але і передмісті (в основному до 30-40 км від Києва, щоб була можливість швидко реагувати на сервісні та гарантійні звернення). Але є один важливий момент, це те що в місто Бориспіль ми виїжджаємо при замовленні від 3 виробів і вище. Терміни ж виготовлення на вікна залишаються точно такі ж, як і по Києву, а це від 5 робочих днів на стандартні вікна в білому кольорі. Пластикові вікна в Бориспіль ми зможемо привести через 10-12 робочих днів з моменту оформлення замовлення і внесення авансу.

Обробка замовлення вікон

Кожен з нас хоче розуміти бюджет свого, так би мовити, проекту. Заміна вікна за собою потягне щезамовити пластикове вікно в місто Бориспіль вивезення та прибирання сміття, також відновлення укосу. І завжди хочеться зрозуміти, чи вистачить коштів на задумане. Щоб підрахувати всі витрати, навіть приблизні, вам потрібно зробити попередній вимір вікна, після цього набрати нас за телефонами, вказаними на сайті. У телефонному режимі ви даєте розміри, ми консультуємо вас і приходимо до зразкових цін на самі вироби з установкою, демонтажем, підняттям на поверх, також у нас є послуга з вивезення будівельного сміття, і ми зможемо приблизно сказати скільки це буде коштувати. Відновлення укосу також передбачено у нас як послуга з варіантів матеріалу це гіпсокартоном з фарбуванням і сендвіч панелі і сучасні укоси Qunell * (розбірний і збірний укіс з накладними панелями). Склавши основні 3 ціни на це все, ви отримати приблизний бюджет всього бажаного і зрозумієте, що зможете замовити відразу і що пізніше або зробити самостійно.

Ціни на вікна та балкони в Борисполі

Коли може приїхати заміряти замірщик?

Після залишеної заявки вами, майстер отримує СМС повідомлення з даними адреси та телефоном для зв’язку, також і ви отримаєте смс з даними майстра – це його телефон, як його звуть і посилання на профіль на нашому сайті. На адресу ми зможемо до вас потрапити або в той же день або на наступний, це майстер обговорює з вами.
Який розмір авансу і як його внести? У нашій фірмі розмір авансового платежу становить 70% при підписанні договору, його можна внести як готівкою, так і перерахуванням на картку (Приват або монобанк). Залишок на замовлення ви доплачуєте при прийнятті робіт з підписанням акту виконаних робіт також готівкою або на картку.

Яку гарантію ми надаємо?

Гарантія на наші вікна що українського виробника або імпортного йде 5 повних років на профіль (ПВХ пластик) і склопакети. На фурнітуру в залежності від виробника буде або 1 рік, або 5 років, це краще узгоджувати при консультації та замовленні, оскільки іноді різниця не велика, а додаткові роки гарантії завжди будуть приємними.
Як довго ставляться вікна і чи потрібно при цьому бути присутнім? Так, при монтажі вікон потрібно щоб хтось був в приміщенні, в випадки якихось питань чи уточнень ми просимо підійти або підказати. Також якщо квартира житлова, то щоб ви були спокійні, що нічого не пропаде або розіб’ється. Тривалість самого монтажу залежить від кількості вироби і це може бути 1,5-2 години на 1 вікно або весь день, якщо вікон більше 5 штук.
Ви завжди зможете звернутися до нас в будні дні з 09:00 до 18:00 без перерви та спеціально для вас і в суботу з 10:00 до 15:00. Будемо чекати ваших дзвінків і замовлень!