Недорогі вікна

Головна
Недорогі вікна

Недорогі якісні вікна – це реально

Недорогі вікнаБільшість компаній намагаються здешевити собівартість ПВХ-продукції, використовуючи менш якісні матеріали і змінюючи параметри конструкцій. Компанія “ОКна 5” не практикує подібні методи, за прийнятну ціну ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісні пластикові вироби. Якщо розглядати ті марки, які ми пропонуємо в продажу, то ви купите недорогі вікна заводської збірки. Наприклад, пластикові вікна WDS і Open Teck виготовляються на тих же лініях зборки, що і KBE і Salamander. Тому, якість зварного шва, армуючих профілів всередині рами, установка фурнітури буде ідентичним.

Купити вікна у компанії “ОКна 5”, Ви будете вражені добротністю металопластика, фурнітури, якістю складання і монтажу вікон.

Недорогі вікна пластикові Lider/Лідер

Вироби ПВХ Lider – дані конструкції зможуть виготовити за 4 дні. Доставка виробів по Києву і Київській області БЕЗКОШТОВНА!
Совет компании

Недорогі вікна AFT Vista

Вітчизняна система AFT Vista максимально адаптована до місцевих погодних умов, забезпечує захист від низьких температур, шуму, герметична, міцна і стильна.

ціни на вікна

!!! * Дану систему зняли з виробництва * !!!

Недорогі вікна Windom-Eco

Металопластикові вироби від Windom відповідають вимогливим європейським нормам, застосовуються в склінні приміщень житлового, офісного типу, надійні, довговічні, мають гідні показники теплоізоляції і шумущільності. Продукція даної марки представлена трикамерною конструкцією Eco і посиленою п’ятикамерної – Delux.

калькулятор вікон

Це надійні, довговічні і якісні конструкції, що повністю відповідають вимогам до тепло- і шумоізоляції. Вікна Windom-Eco адаптовані до кліматичних умов України і чудово впишуться в екстер’єр та інтер’єр будь-якого приміщення.
Порада компанії

Виробництво вікон Openteck, Windom відео ™ОКна5

Недорогі вікна OpenTeck

Також фахівці інтернет компанії рекомендують практичні профілі виробництва Open Teck, що володіють відмінними шумоізоляційні властивості, теплозахистом, багаторічним терміном експлуатації і ефектним зовнішнім оформленням. У «OKna 5» доступна трикамерна варіація Standart, різновид з 4 камерами De-lux і п’ятикамерна Elit.

Конструкції з профілю OPENTECK блискуче справляються зі своїми завданням, гарантуючи звукоізоляцію, повітронепроникність. Вікна з профілів OPENTECK довговічні, прості в експлуатації, що свідчить про чудову якість профілю.
Порада компанії

Недорогі вікна Euroline

Крім цього, замовники віконної фірми можуть придбати багатофункціональні трикамерні системи EuroLine. Дана модель відрізняється ідеальною геометрією, прекрасними ізоляційними можливостями, зносостійкість і міцним будовою.

Це ідеальний варіант для скління житлових/нежитлових приміщень і холодного скління балконів, лоджій.
Порада компанії

***

Зробити вигідне замовлення недорогих вікон (Київ)

Клієнтам «OKna 5» надаються відмінні знижки, бонуси, для покупців часто проводяться актуальні акції. Також замовників очікує цінний подарунок – подарунковий енергозберігаючий стеклоблок і 5 років гарантійного обслуговування. Викликати кваліфікованого заміряє, отримати консультацію, послуги транспортної доставки в компанії – безкоштовно. Розрахунок за пластикову продукцію можна здійснити частинами, в розстрочку (ПриватБанк) або в кредит (державний проект компенсуються позик Тепла Оселя).