Дилерам і будівельникам

Головна
Дилерам і будівельникам

окна дилерамВигідні ціни дилерам і будівельникам

На сьогодні компанія “ОКна 5” відома на ринку віконної індустрії Києва і у сфері будівництва, як надійна організація, що постійно розвивається та поставляє високоякісну ПВХ продукцію.

Наша компанія є торговим представником відомих заводів з виробництва пластикових вікон і дверей. За довгі роки ефективної роботи ми досягли високого рівня надання послуг у сфері продажів і монтажу пластикових вікон. На нашому сайті ви можете купити пластикові вікна від відомих світових виробників.

На сьогодні керівництво компанії прийняло рішення розширювати дилерську мережу і налагоджувати співпрацю з корпоративними клієнтами-організаціями, що займаються будівництвом і ремонтно-обробними роботами.
Коментар

При роботі з дилерами ми використовуємо багаторічний досвід партнерства з великими виробниками. Компанія надає увесь спектр необхідних продукції і послуг, як для великих, так і для новостворених організацій, що займаються установкою ПВХ-вікон.

Хто однозначно може розраховувати на спеціальні ціни і умови співпраці?

Ми завжди раді співпраці з ініціативними людьми, незалежно від міри розвитку компанії. Корпоративним клієнтам ми пропонуємо спеціальні ціни на ПВХ-продукцію, гарантію високої якості виробів і виконання усіх умов договору.

Зателефонуйте мені

Компанія «ОКна 5» готова до співпраці з усіма організаціями, які:

 

  • займаються продажем і установкою вікон кінцевим споживачам;
  • працюють у сфері проектування, будівництва або виконують ремонт будинків, квартир, офісних будівель, промислових об’єктів;
  • закуповують велику кількість світлопрозорих конструкцій, жалюзі, москітних сіток.

 

Дилерам і будівельникам – співпрацювати з нами зручно і вигідно!

Ми пропонуємо нашим дилерам і корпоративним клієнтам:

 

  • широкий асортимент якісних профільних систем;
  • спеціальні ціни на металопластикові вікна, завдяки партнерським стосункам із заводами-виробниками і великим знижкам на ПВХ-системи;
  • інформаційну і технічну підтримку, вичерпні консультації при виборі конфігурації вікон залежно від поставлених завдань скління;
  • індивідуальний підхід до кожного дилера;
  • гнучка система оплати замовлення;
  • надаємо повний пакет документів і гарантію на конструкції, що поставляються;
  • зробимо розрахунок вартості виробів, коли Ви на вимірі, що б ви могли назвати замовникові вартість конструкцій і монтажних робіт.

 

Детальніше про умови співпраці Ви можете дізнатись у менеджерів компанії. Ми виготовляємо вікна високої якості в мінімальні терміни, а також піклуємося про те, щоб вони були доставлені за адресою замовника у зручний для Вас час!

Співпрацюючи з компанією “Окна Киев”, ви отримуєте можливість працювати в задоволення!

Важливо:Ви можете дізнатись дилерські ціни на вікна, подзвонивши за нашими телефонами

ціни на вікна