Підвіконня

Головна
Підвіконня

Додаткові послуги

Сума до оплати: 324 грн

Пластикові підвіконня – невідємна частина вікна

Підвіконня – одна з конструктивних складових нового вікна, яка надає закінченого вигляду внутрішньому інтер’єру Вашої квартири, будинку або офісу. Цей аксесуар монтується під час установки пластикового вікна на одному горизонтальному рівні з нижньою частиною пластикового виробу або, якщо є підвіконний профіль, під нею. Правильно підібране підвіконня, яке за стандартами повинне закривати не більш, ніж половину ширини радіатора опалювання, не заважає циркуляції теплого повітря в ділянці ПВХ-вікна, обігріву склопакету, запобігає його запітнінню і додає масу корисних функцій в цілому.

Важливо при виборі підвіконня враховувати:

 • структуру і стійкість до хімічних і механічних впливів;
 • вологостійкість матеріалу;
 • термостійкість і чи не буде втрачатися колір під впливом сонячних променів;
 • виготовлення з екологічно чистих речовин, що впливають на здоров’я людини і довколишнє середовище;
 • дизайн, надійність і довговічність;
 • зручність в експлуатації і простоту у догляді.
Підвіконня, що поставляються компанією “ОКна 5” відповідають найвищим ергономічним і естетичним вимогам, забезпечують безліч нестандартних рішень і мають відмінні функціональні характеристики.

Оптимальні розміри підвіконь

За стандартом мінімальна глибина підвіконня дорівнює 10 см, але якщо є необхідність, його можна зробити меншим. Зазвичай, підвіконня таких розмірів встановлюють при склінні балконів і лоджій без винесення. Максимальна глибина підвіконня складає 70 см. Якщо Ви обираєте скління балкону з винесенням по підвіконню, то в цьому випадку Вам підійде підвіконня з глибиною 35-40 см. Якщо Ви вирішили об’єднати балкон з кімнатою, то рекомендують встановлювати підвіконня завширшки 70 см. Це вже готова стільниця, яка в перспективі піддаватиметься великим ваговим навантаженням, тому треба вибирати більш міцне.
Звертаємо увагу

Марки підвіконь в наявності:

Компанія «ОКна 5» пропонує своїм клієнтам широкий вибір варіантів підвіконь різних марок. Уся продукція відрізняється якістю, складовими експлуатаційними показниками і ціновою категорією. Ми пропонуємо як бюджетні варіанти, так і дорожчі моделі, які використовуються для задоволення найрізноманітніших потреб замовників. Найпопулярніші на ринку України види це:

 • OpenTeck (Україна)
 • Plastolit (Україна)
 • Werzalit (Німеччина)
 • Crystalit (Німеччина)
 • Danke (Бельгія-Україна)

Маючи в асортименті ці бренди, компанія “Окна Киев” завжди зможе допомогти Вам реалізувати ідеї індивідуального дизайну кімнат

Огляд пластикових підвіконь від ™ОКна5

Карта кольорів

OpenTeck (Україна)

Crystalit

Белый
Венге
Орех
Дуб природный
Золотой дуб
Махонь
Палермо
Бристол

Danke (Бельгія-Україна)

Також замовникам “ОКна 5” доступні висококласні підвіконня від провідних німецьких виробників:

– Werzalit;

– Crystalit.

Werzalit відрізняються високотехнологічністю, довговічністю, тривалим збереженням витонченого вигляду, стійкістю до корозії. Також пластикові вироби мають міцність, відмінну стійкість до механічних та хімічних впливів, не вицвітають на сонці. Окрім згаданого, конструкції Werzalit мають сучасну колірну палітру, вони екологічні, що дозволяє встановлювати елегантні комплектуючі в житлових площах, легкі у догляді.

Crystalit відомі багаторічним терміном експлуатації (до сімдесяти років), стійкістю до періодичної механічної дії, впливу різноманітних температур. Крім того, ці пластикові конструкції мають перевірену стійкість до вогкості, вологи, не втрачають чудові естетичні переваги. Вироби Crystalit представлені у безлічі актуальних колірних варіацій, не вицвітають, виконані з інноваційної, безпечної сировини, високоміцні. При проведенні прибирання поверхні підвіконня можна застосовувати різнопланову побутову хімію.

Важливо при виборі підвіконня враховувати:

 • структуру і стійкість до хімічних та механічних впливів;
 • вологостійкість матеріалу;
 • термостійкість і чи не буде підвіконня втрачати колір під впливом сонячних променів;
 • виготовлення з екологічно чистих речовин, що впливають на здоров’я людини і довколишнє середовище;
 • дизайн, надійність і довговічність;
 • зручність в експлуатації і простоту у догляді.
Підвіконня, що поставляються компанією “Окна Киев” відповідають найвищим ергономічним і естетичним вимогам, забезпечують безліч нестандартних рішень і мають відмінні функціональні характеристики.

Оптимальні розміри підвіконь

За стандартом мінімальна глибина дорівнює 10 см, але якщо є необхідність його можна зробити меншим. Зазвичай підвіконня таких розмірів встановлюють при склінні балконів і лоджій без винесення. Максимальна глибина підвіконня складає 70 см. Якщо Ви вибираєте скління балкону з винесенням по підвіконню, то в цьому випадку Вам підійде підвіконня з глибиною 35-40 см. Якщо Ви вирішили об’єднати балкон з кімнатою, то рекомендують встановлювати підвіконня завширшки 70 см. Це вже готова стільниця, яка в перспективі піддаватиметься великим ваговим навантаженням, тому підвіконня треба вибирати більш міцне.

Звертаємо увагу