Енергозбережні вікна

Головна
Статті
Енергозбережні вікна

Раціональне вкладення фінансів для будь-яких приміщень – енергозбережні вікна

Віконні вироби в нежитлових і житлових площах виконують не лише функцію наповнення кімнати світлом, але і забезпечують комфортний мікроклімат. Стандартні металопластикові конструкції мають властивості ізоляції від зовнішнього пилу, опадів, запобігають виникненню протягу, але мають недостатні показники збереження тепла і тиші. Якісний теплозахист, шумозаглушування і економію на опалюванні здатні створити тільки енергозбережні вікна. Ці системи незамінні для міських квартир, приватних котеджів, дачних будівель, скління лоджій, зовнішнього оформлення балконів і монтажу балконного блоку. “ОКна 5” виконує установку високоякісних профілів для створення затишної домашньої атмосфери.

Купити енергозбережні вікна на довгі роки

Високотехнологічні віконні конструкції є пластиковою рамою і теплозбережним склопакетом. Скляний блок має спеціальне напилення, що не перешкоджає проникненню світла і зменшує втрати кімнатного тепла.

Відмінності між вдосконаленим виробом і звичайним вікном полягають в наявності на енергоефективному склі покриття, що містить іони срібла, здатного утримувати внутрішню температуру приміщення взимку, понизити нагрів кімнати в літню спеку і захистити інтер’єр від вицвітання.

про склопакети

Одними з найкращих ПВХ профілів для утеплювального скління є німецькі системи Rehau. Ці конструкції славляться міцністю, елегантністю, довговічністю і екологічністю. “ОКна 5” надає відмінний вибір виробів європейського виробника різноманітної вартості і технічних показників.

Все про енергозберігаючі склопакети і про заміну звичайних склопакетів на енергозберігаючі в відео ™ОКна5

Асортимент висококласних металопластикових систем

Замовникам віконної компанії доступні наступні профілі для практичного скління:

– бюджетний трикамерний варіант Rehau 60 з хорошими бар’єрними можливостями від шуму, холоду, класичним дизайном;

– універсальна конструкція п’ятикамерної будови Rehau 70, що відрізняється міцністю, стабільністю і високими ізоляційними показниками;

– елітні п’ятикамерні вироби Rehau Brillant, виконані в елегантному стилі для доповнення оригінальної інтер’єрної композиції;

– максимально енергоефективний шестикамерний вид Rehau Geneo з бездоганними технічними і естетичними характеристиками.

ціни на вікна

При підборі теплозахисних систем можна обрати склопакет і профіль з різною кількістю камер, спосіб підвищення енергоефективності і фурнітуру з різноманітними опціями залежно від бюджету.

Енергозбережні вікна: ціна, яка окупиться не раз

Приміщення, оформлене утеплювальними пластиковими конструкціями, потребує меншого обігріву, що сприяє зниженню щомісячних витрат на опалювання. Монтаж цих ПВХ-виробів приведе до вигідної економії фінансів найближчими роками.

“Вікна 5” пропонує клієнтам актуальні акції і дисконтну програму на придбання металопластикової продукції. Знижки надаються студентам, українським військовослужбовцям, покупцям-іменинникам і пенсіонерам. Також фахівці київської фірми здійснюють безкоштовне адресне транспортування, консультаційний супровід, заміри. Замовників чекають корисні подарунки і п’ятирічна гарантія на енергозбережні вікна