Замовити вікна Крюківщина

Головна
Замовити вікна Крюківщина

Чи знаємо ми де Крюківщина і працюємо ми там?

Так, все найближче передмістя Києва ми прекрасно знаємо і постійно встановлюємо там вікна і балкони. Наша фірма вже з 2009 року ставить вікна і пам’ятає, коли Крюківщина була ще тільки з приватними будинками, а зараз вже майже через кожних 3 дні ми возимо вікна в багато новобудов. Засклити балкон в Крюківщині ми можемо буквально за пару годин, якщо наші вікна і монтажна бригада будуть вже на адресу установки.

металопластикові вікна КрюковщинаЧастими запитами для нас з Крюківщини є скління вікон в будинку або заміна вікон в заміському будинку і само собою скління балкона в Крюківщині. Чому так, оскільки частина будинків уже замінила вікна, але є ще будинки які роблять тільки зараз ремонти і змінюють дерев’яні на сучасні металопластикові вироби. Також з’являються нові заміські будинки, де будівництво починалося з нуля і без вікон там не обійтися. Новобудова в основному здається без заскленого балкона і кожен з нас хоче використовувати свою площу з максимальною користю, і доводиться засклити балкон. Також є ж будинку, які вже давно стоять з дерев’яними або навіть алюмінієвими балконами, і вони вже віджили своє і потребують заміни.  Наші хлопці і наша фірма надає послуги по обшивці балкона всередині, шафи на балкон, облаштування даху на останніх поверхах.

Як ми працюємо?

Після попереднього телефонного узгодження параметрів і розмірів ми переводимо це в цінову пропозицію, якщо вона підходить вам, і ви готові зробити замовлення, то ми направляємо до вас нашого фахівця для точних вимірів і фінальних погоджень замовлення. Після виміру ми вже називаємо точну вартість вашого замовлення і для вашого зручність можемо оформити договір прям у вас на адресу. Аванс для запуску замовлення у роботу становить 70% і можливий до внесення готівкою під товарний чек або оплату за реквізитами на карту або рахунок. Терміни виготовлення в середньому займають 5-6 робочих днів (якщо це білі вікна), після виготовлення йде доставка і початок робіт в один день. Коли роботи виконані і перевірені вами, то підпишеться акт виконаних робіт і доплачується доплата 30%. Гарантія на вироби, склопакети, фурнітуру та роботи становить 5 років з моменту підписання акту виконаних робіт та заповнення сервісної книжки.

У які дні ми робимо доставки і установки?

Доставка вікон і установка у нас виробляється як в будні дні, так і в суботу, ось тільки якщо монтаж в суботу, то вам потрібно буде попередити і домовиться з сусідами про шумні роботи, оскільки згідно із законом у вихідні дні це заборонено. Час розвезення виробів за адресами з 08:00 до 15:00, а якщо це зимові місяці, то і до 13:00 доставки, щоб приймати і заносити вироби завидна.

Ціни на вікна та балкони в Крюковщине

                Чи можливо оформити вікна в кредит або               розстрочку?

Так, на даний момент у нас є підписаний договір з Альфа Банком, який робить для вас
оформити кредит або розстрочку вікна Крюківщинарозстрочку на особливих умовах, а саме зараз 4 місяці без комісії і без страховок * (деталі умов уточнюйте на момент замовлення вікон, оскільки вони можуть змінюватися). На рахунок кредиту, тобто кредитна програма від держави – «Тепла Оселя», але тут все залежить від країни, якщо на цей кредит буде виділено кошти, то вона буде активна навіть з варіантом компенсації частини грошей * (деталі роботи цієї програми потрібно уточнювати на момент замовлення. Банки, які це пропонують – Ощадбанк або УкргГазБанк).

Телефонуйте нам і замовляйте вікна зараз! Краще це зробити відразу, ніж затягувати на потім!