Шпроси на вікна

Головна
Статті
Шпроси на вікна

Шпроси на пластикові вікна – особливий штрих у затишку в домі

Шпроси на вікнаШпроси – це відмінне дизайнерське рішення, яке надасть Вашому будинку особливий затишок і створить чарівну атмосферу. Особливу гармонійність декоративні палітурки всередині скла надають в старовинних будинках, котеджах, заміських будинках. Все частіше можна помітити, що господарі своєї квартири щоб створити особливу вишуканість і зробити певний дизайн металопластикового вікна, використовують шпроси.

Шпроси на вікна і склопакети з аргоном в оглядах ™ ОКна5

Види шпросов і конструктив

Віконні шпроси є палітурка з алюмінієвих планок всередині склопакета які з’єднуються між собою спеціальними пластиковими з’єднаннями. Що не менш важливо шпросами можна створювати різні нестандартні фігури у вигляді: сонця, зірок поєднуючи між собою планки різними кутами. Також величезним плюсом є те що шпроси можуть бути різних форм:

пластиковые окна со шпросами

  • пряма
  • вузька
  • широка
  • дугоподібні
  • круглі

Також є варіація різновидів шпрос, такі як:

  • Конструктивні (імпостні)
  • Накладні (декоративні)
  • Міжскляні

Конструктивні (розділяє палітурка) такі шпроси є найбільш практичним рішенням в габаритних отворах. Віконна конструкція виглядає цілісно оскільки є частиною віконної рами.

Накладні (декоративні) шпроси є найбільш варіативними декоративними накладками. Виготовляються із пластику й приклеюються матеріалами стійкими до зовнішніх чинників впливу: двосторонньою стрічкою або м’яким силіконом, клеяться вони з зовнішньої і внутрішніх сторін або тільки з одного.

Міжскляний шпроси – ці шпроси розташовані всередині склопакета в спеціальному отворі. Пластини між собою скріплюються хрестоподібним з’єднувачем

Шпроси в цифрах і палітрі кольору

Також шпроси під свої вікна ми можемо підібрати різної товщини: 8 мм, 18 мм, 26 мм, 45 мм. Якщо спочатку дизайн шпрос є радіусу форму в такому випадку ми можемо використовувати шпроси товщиною від 8 до 26 мм, більш товсті шпроси не дозволяють робити гнуту дугу. Потрібно враховувати той факт, що шпроси варто встановлювати з дистанцією 12 – 18 мм. Дистанція більше 18 мм може призвести до дзвону при відкриванні стулки. Ну і також не може не радувати те що при виборі шпрос ми можемо вибрати різну кольорову гаму: білі, золоті, коричневі, можливе фарбування по таблиці RAL, а також ламінування поверхні шпрос під дерево.