Нестандартні вікна

Головна
Нестандартні вікна

Нестандартні вікна це оригінально, красиво, модно

На сьогодні нестандартні вікна пластикові є трендом в сучасній архітектурі. Нові виробничі технології забезпечують можливість виготовлення віконних конструкцій з безліччю геометричних характеристик і параметрів, що істотно розширює можливості реалізації найбільш незвичайних дизайнерських ідей.

замовити замір

Нестандартні віконні конструкції – необхідна частина загального архітектурного проекту будівлі, оскільки форми, розміри і параметри вікон відповідають не лише за зовнішній вигляд будинку, але і за обсяг освітлення у приміщенні.

Ці вироби користуються популярністю, як в приватному, так і в об’єктному будівництві, оскільки можуть надати оригінального вигляду навіть типовій міській висотці, роблячи будівлі яскравими і такими, що запам’ятовуються.

Що таке нестандартні вікна?

До цієї категорії товарів відносять вікна ПВХ, розміри яких більші за стандартні: зазвичай – 1,45 метра завширшки і 1,5 метра у висоту.

Компанія “Окна Киев” виготовляє нестандартні конструкції різних розмірів і форм, а саме:

 • круглі
 • овальні
 • арочні
 • трикутні
 • шестикутні
 • трапецієподібні

Віконні конструкції можуть мати різний колір (безліч варіантів ламінації), розмір, тип відкривання і різний набір функцій, залежно від ваших вимог.

Можна замовити пластикові вікна, прикрашені декоративними шпросами. Ці декоративні елементи нададуть вікну особливого неординарного вигляду. Особливо, якщо використати шпроси і вітражне скло, можна добитися повної унікальності і винятковості віконних конструкцій

ціни на вікна

Нестандартні вікна відео огляди ™ОКна5

В чому плюс установки нестандартних вікон в компанії «Окна Киев»?

Важливо! Проектуванням і безпосередньо монтажем нестандартних вікон повинні займатися тільки фахівці з великим досвідом роботи в цій галузі.
Коментар

 • Ви встановлюєте металопластикові вікна на декілька десятків років, тому варто приділити максимальну увагу дизайну і вибору комплектації.
 • Співробітники компанії «Окна Киев» розроблять індивідуальний проект скління Вашого дому з урахуванням усіх технічних характеристик, а також особистих побажань.
 • Підберуть найбільш вдалу за ціною та якістю профільну систему, завдяки якій вікно збереже свою формостійкість і буде мати високі експлуатаційні характеристики.
 • Ми ретельно продумуємо розміщення петель та інших механізмів для того, щоб вікна могли без проблем виконувати свої експлуатаційні завдання: відкривання, провітрювання, надійне замикання.
 • Установка вікон нестандартних розмірів проходить складніше, ніж звичайних прямокутних конструкцій, тому монтаж повинен виконуватись згідно з усіма вимогами ДСТУ. Наші фахівці мають багаторічний досвід установки таких виробів, пройшли спеціальне навчання в Академії REHAU, тому роботи виконуються швидко і якісно.
  Ми впевнені в якості монтажу і надаємо гарантію на вікна – 5 років.