Євромонтаж вікон illbruck

Головна
Статті
Євромонтаж вікон illbruck

Висококласний Євромонтаж вікон з надійною системою illbruck в Києві

Евромонтаж окон illbruckСучасний вибір металопластикових віконних конструкцій дозволяє придбати будь-який варіант, що задовольняє різні експлуатаційні, ізоляційні та естетичні побажання. Крім підбору якісного ПВХ профілю, функціонального склопакета і надійної фурнітури необхідно подбати про якість монтажних заходів. Грамотно виконаний євромонтаж вікон є запорукою довговічності і відмінних захисних опцій вікон. За умови правильно проведених робіт монтажний шов не буде пропускати вологу від опадів, протяг, вуличний шум і забезпечить збереження теплої температури. Крім того, скління, вироблене професіоналами, відрізняється стійкістю з’єднувального шва до деформації від впливу ультрафіолету, температурних стрибків і кліматичних явищ. До того ж, всі матеріали, застосовані для такої фіксації пластикової системи, екологічні та нешкідливі.

Фахівці “ОКна 5” виконують високоефективний Евромонтаж вікон за доступною вартості. В асортименті фірми найкращі віконні профілі, комплектуючі та практичні допоміжні матеріали. Кваліфіковані майстри мають більше десяти років успішного досвіду засклення будь-яких площ, використовують в роботі останні технології і розробки. Клієнтів компанії очікують прекрасні знижки та актуальні бонуси.

ціни на вікна

Евромонтаж вікон із застосуванням illbruck (Київ): особливості

Євромонтаж вікон від компанії "Окна 5"
Євромонтаж вікон

Високотехнологічний спосіб установки ПВХ конструкцій, застосовуваний компанією “ОКна 5”, має велике число переваг, дозволяє не замислюватися про ремонт або заміну металопластикових виробів багато років. Також сучасний монтаж профілів сприяє економії коштів замовника в силу довговічності такого скління.

Класична варіація монтажних робіт передбачає використання монтажної піни, яка має ряд недоліків. Даний матеріал, при відсутності захисної обробки, відрізняється нетривалим терміном служби, втратою герметичності згодом, схильністю до деформації від впливу сонячних променів і опадів.

Евромонтаж пластикових систем передбачає застосування гідроізоляційних, пароізоляційних і розширювальних ущільнюючих стрічок, що виключають вплив зовнішніх несприятливих чинників на шов, а також підсилюють теплозбереження, звукоізоляцію і вологонепроникність конструкції. Таке оформлення подовжує період експлуатації з’єднувального матеріалу і зберігає його герметичність.

Система Іллбрук складається з трирівневого захисту: гідробар’єр запобігає проникненню в приміщення опадів, паробар’єр сприяє видаленню вологого повітря, саморозширювальна стрічка ПСУЛ грає роль ущільнювача і ізоляційного шару.

Монтаж за технологією illbruck відео ™ОКна5

Практичний євромонтаж вікон зі стрічками illbruck в Києві економно

“ОКна 5” пропонує вигідні ціни, прекрасну дисконтну програму, подарункові і акційні пропозиції. Крім цього, майстри фірми проводять безкоштовні заміри замовникам заскління, адресну доставку, надають багаторічну гарантію. Покупцям доступні кредитні умови (IQ energy, Forward Bank) і оплата в розстрочку (ПриватБанк).

отримати скидку