Замовити вікна Бортничі

Головна
Замовити вікна Бортничі

Де придбати металопластикові вікна в Бортничі?

металопластикові вікна БортничіПоставши перед вибором марки профільної системи, варто не забувати, що також важливо знайти сумлінну і надійну копання. Наша компанія Вікна 5 вже не один рік на віконному ринку і встигла зарекомендувати себе з хорошого боку не тільки в Києві, а й за межами Києва. Досить часто надходять запити з проханням засклити балкон, вікна на кухню, зробити балкон під ключ в Бортничах. Тому вибираючи нас, можете бути впевнені, що ми виконаємо всі Ваші вимоги до замовлення, порадимо найкращий дотримуючись Ваших побажань.

Пластикові вікна в Бортничах.

Перш ніж замовляти вікна, варто вивчити і зрозуміти, які саме показники Вам важливі, сонячна чи у Вас сторона будинку або ж виходять вікна на галасливу дорогу. Так, так, всі ці показники важливі і їх варто враховувати при оформленні замовлення. А в цьому Вам допоможуть наші менеджери, які якісно проведуть консультацію і уточнять всі моменти замовлення.

Як зробити замовлення в Бортничі?

Для оформлення замовлення Вам необхідно звернутися в нашу компанію Вікна 5, зателефонувавши за номерами,
вікна Бортничіякі вказані на сайті. У телефонному режимі Ви можете озвучити приблизні розміри Вашої отвору, і менеджери зроблять розрахунок протягом декількох хвилин. Отримавши вартість замовлення Ви зможете оформити заявку на замір, для того, щоб майстер, виїхавши на адресу зробив точні виміри і також є можливість оформлення договору на адресу.

Ціни на вікна та балкони в Бортничах

Як у Вас відбувається передоплата і в якому розмірі?

Компанія Вікна 5 піклуватися про своїх клієнтів і надає можливість внесення передоплати на будинку, майстер може також, як і в офісі оформити з Вами повноцінний договір і взяти передоплату під чек. Передоплата для запуску замовлення у роботу у нас вноситься 70%, решта 30% вносяться за фактом всіх виконаних робіт. Також є можливість перерахувати передоплату на картку ПриватБанк або монобанк. Для клієнтів, які бажають оформити розстрочку, у нас є розстрочка від Альфабанк 4 місяці без нарахування відсотків.

Скільки буде діяти гарантія на вікна?

В обов’язковому порядку при оформленні замовлення з установкою, наша компанія видає гарантію 5 років, детальну інформацію на, що поширюється гарантія і скільки вона діє можна вивчити в сервісній книжці, яка також обов’язкова до заповнення при підписанні договору. Звертаючись до нас з гарантійним випадком, наш сервісний відділ буде обов’язково перевіряти у Вас наявність сервісної книжки, договору, чека і картки (всі ці документи Ви отримаєте при підписанні договору).

Часто клієнти з Бортничів уточнюють чи є у нас така послуга, як балкон під ключ, і ми з гордістю відповідає «Так». Адже в нашому штаті є кваліфіковані бригади, які займаються виключно балконами під ключ. Попередній прорахунок також можна зробити в телефонному режимі.