Фарбування пластикових вікон

Головна
Статті
Фарбування пластикових вікон

У разі якщо вам набрид колір вашого пластикового вікна, ви його можете змінити. Для цього вам буде потрібно слідувати такій процедурі:

Фарбування вікон самостійно:

Очистити всі поверхні, які планується фарбувати, очищувачем для пластику. Якщо ви його не знайшли в вашому будівельному магазині, можна скористатися звичайним миючим засобом для посуду. Не використовуйте ніякого сильного кошту (наприклад, для прочищення труб) або ацетону, тому що вони роз’їдені поверхні. Після очищення поверхня повинна повністю висохнути.
Використовуйте промотор адгезії, він же – грунтовка. Не будемо повторювати, що вам потрібна грунтовка для пластику, а не просто якась завгодно. Деякі рекомендують пройтися по фарбувальні поверхні наждачкою, але ми не рекомендуємо цього робити, тому що в результаті цього поверхня буде неможливо зробити глянсовою, вона буде нерівна, мати видимі потертості і виглядати якщо не некрасиво, то, як мінімум, старо (НЕ винтажно, а саме як постаріла або неякісна поверхню). Пошкодження, що наносяться наждаком, навіть самим дрібнозернистим, будуть товщі, ніж шар фарби, який ви нанесете, тобто фарба нездатна приховати дефекти поверхні. Не створюйте дефектовку, а використовуйте промотор адгезії, тим більше що він продається в магазинах. Дочекайтеся повного висихання засобу, перш ніж починати фарбування.

пластикові вікна з фарбуванням в Києві

Підготовка поверхні – важливий крок. Вам треба заклеїти монтажним скотчем і монтажною папером всі поверхні, на які ви не хочете, щоб потрапила фарба. Можете фарбувати пензликом або пістолетом. При другому варіанті вам треба буде застелити простір навколо фарбувальних поверхонь на відстані мінімум 50 см. Ідеально укрити всі предмети плівкою (при фарбуванні всередині приміщення). Не забудьте про респіраторі!
Виберіть фарбу для пластику необхідного вам кольору. Фарба повинна бути акрилової і розробленої саме для пластику або ПВХ. Різні маркування фарби вказують на її додаткові властивості (ЕП – містить епоксидні смоли, МА – з рослинними оліями, АК – містить акрилові смоли та інші, ВД – водна основа). Вам не потрібно розбиратися у всіх цих хитросплетіннях абревіатур, так як вони в основному цікаві тим, хто займається фарбуванням вікон професійно і кожен день. Все що Вам треба знати по суті – це що водні основи фарб підходять для фарбування вікон зсередини приміщень, тому що вони більш приємно пахнуть і їх використання передбачається всередині приміщення без перепадів температури або вологості. Для використання зовні вони підходять тільки при температурі вище +5 ° С і в умовах нормальної вологості. В іншому, зовні краще

використовувати інші варіанти фарб для пластику.

Фарбування вікна ПВХ в будь-який колір по RAL

таблиця кольорів RAL для фарбування вікон

Рекомендації по фарбуванню

металопластикових вікон

Пам’ятайте, що під час фарбувальних робіт не повинно йти дощу або снігу, а температура повинна бути вище, ніж +5 ° С (деякі різновиди фарб можуть вимагати іншу мінімальну температуру). Ідеальна температура для виконання робіт знаходиться в діапазоні від +20 ° С до +30 ° С.

Також під час проведення робіт не повинно бути пильно (всередині або зовні приміщення) – так як пил буде псувати зовнішній вигляд покриття (за тим же принципом, за яким його псує наждачка).

До речі, сьогодні існують не тільки звичайні, але і флуоресцентні фарби для пластику. Це означає, що ви можете змусити ваші вікна світитися в темряві. Це буде точно сильним ходом для вашого інтер’єру чи екстер’єру. В інтер’єрі, за допомогою цього ви можете економити на каганці.

Фарбування пластикових вікон відео ™ОКна5

Після фарбування, рекомендується використовувати затверджувач для більш швидкого висихання. Врахуйте, що фарба для пластика висихає за кілька годин, але для повної полімеризації їй потрібно кілька діб (зазвичай до 5), протягом яких до фарби бажано не торкатися. Затверджувач здатний прискорити процес.
Після того як фарба повністю затверділа, можна опціонально нанести лак, який може надати новий ефект – наприклад, матовий, напівматовий або глянцевий. Фарби самостійно мають такий ефект, але його можна поміняти (якщо він Вам з якихось причин не підходить) за допомогою лаку. До того ж, лак виконує захисну функцію. Завдяки йому, фарба довше не потріскається і не облущилася.

Торговими марками, що виробляють всі зазначені вище кошти (очищувач, грунтовка, фарба, затверджувач), є Acmelight і Paliplast. Якщо ви не знаходите їх в своєму магазині, скористайтеся аналогами.

Замовити фарбування вікон від OKNA5 </ h2>
Якщо ви не хочете експериментувати і не впевнені в результаті фарбування вікон власноруч, – зверніться до наших фахівців з фарбування встановлених пластикових вікон. Дізнатися терміни і вартість замовлення з фарбування вікон ПВХ ви можете у відділах продажів!