Утеплення балконів

Головна
Утеплення балконів

Утеплення балконів – компанія ОКна 5

утеплення балконівЗапланували кардинально переробити свій балкон? Утеплення балконів є важливим етапом такого облаштування. Щоб оптимально вибрати варіант утеплення, радимо визначитися з цільовим призначенням балкону або лоджії.

Всі зусилля з утеплення балкону будуть марними у випадку негерметичної установки балконних конструкцій.

Багато Замовників упевнені, що можна заощадити на якості пластикових вікон на балкон. Якщо Ви плануєте використати балкон тільки для зберігання речей, то це можливо.

ціни на балкони

Якщо ж мова йде про тепле облаштування балкону під ключ, то фахівці рекомендують встановлювати герметичні вікна з відмінними показниками по тепло- і шумоізоляції. При цьому ми рекомендуємо п’ятикамерні вікна і обов’язково енергозбережні двокамерні склопакети.

Утеплення балкону від майстрів Okna5

Матеріали для утеплення балконів – що ми пропонуємо для використання:

Для утеплення балконів та лоджій майстри компанії «Окна Киев» застосовують найкращі матеріали від постачальників, які гарно себе зарекомендували:

 

  • Пінопласт – матеріал для утеплення низької вартості. Це прекрасний теплоізолятор. Він не міняє властивостей від вологості повітря і перепадів температур. Цим матеріалом рекомендують утепляти підлогу, стіни, дах балконів/лоджій.
  • Пінополістирол – матеріал для утеплення з підвищеними властивостями теплоізоляції, міцності, вогнетривкості.
  • Стиродур – використовують для утеплення балконів, які є продовженням кімнати. Характеризується високою щільністю, хорошою теплоізоляцією. Стиродур – один з найякісніших і, відповідно, дорогих матеріалів.
  • Мінеральна вата – бюджетний варіант утеплення. Це хороший звукоізолятор і гідроізолятор, вона екологічна, вогнетривка і довговічна. Використовують як утеплювач парапету і стін.

 

прайс на обробку балкона

Схема утеплення балкону і лоджії

утеплення балконівФахівці компанії “Окна Киев”, надаючи Вам послугу утеплення балкону, якісно і в термін виконують роботи з:

 

  • вирівнювання похилої підлоги на балконі;
  • закриття щілин герметиком чи монтажною піною;
  • гідроізоляції балкону;
  • формуванню решітки для обшивки балкону зсередини;
  • декоративної обробки балкону/лоджії;
  • утепленню балкону ззовні.

 

Компанія «Окна Киев» пропонує Вам утеплити балкон, лоджію за найдоступнішою ціною на ринку в Києві і перед місті! Звертайтеся, кінцева вартість і якість виконаних робіт Вас приємно здивує!
Коментар

Вартість робіт з утеплення балконів ви можете подивитись тут: Довідник-Прайс