Замовити вікна в Глеваху

Головна
Замовити вікна в Глеваху

Замовити вікна в нашій компанії Вікна 5, можуть жителі не тільки Києва, а й передмістя Глевахи. Принцип роботи в передмісті аналогічний принципу роботи в Києві. Терміни виготовлення не збільшуються, вікна також, як і для Києва виготовляються тиждень. Також якщо це об’ємне замовлення (скління будинку) у нас діють хороші знижки.

Замовлення конструкцій

замовити пластикове вікно в місто ГлевахуЗамовлення конструкцій відбувається наступним чином. Кожен клієнт, звернувшись в нашу компанію може зробити попередній прорахунок, для того, щоб розуміти на яку суму йому розраховувати, замовляючи вікна. Наші менеджера в свою чергу допоможуть підібрати профільну систему і комплектуючі максимально наближено до Вашого бюджету. Далі обов’язковим є замір. Майстер виїжджає на адресу для того, щоб зробити точні виміри отвору і обговорити з Вами всі тонкощі замовлення, після чого ми робимо точний вимір і озвучуємо вартість, якщо виміри значно не відрізняються від попередніх, то і вартість залишається в межах попередньо прорахованою.

Викликати майстра на замір Ви можете або в телефонному режимі або заповнивши бланк на нашому сайті. Всі Ваші дані обробляє спершу менеджер і далі передає заміри. Замір може статися в той же день, коли була зроблена заявка або ж в будь-який інший зручний для Вас і майстри день.

Оформлення замовлення

Для оформлення замовлення у нас є кілька варіантом, впевнені, що один з них точно підійде Вам.

  1. Внесення і складання договору на адресу з майстром.
  2. Передоплата в офісі.
  3. Передоплата на картку.

При передоплаті авансу на картку договір Ви зможете скласти з майстром на монтажі або ж під’їхати в офіс і забрати готовий Ваш договір. У всіх трьох варіантах передоплата для запуску замовлення у роботу 70%, решта 30% доплати вноситься за фактом виконаних робіт.

Ціни на вікна та балкони в Глевасі

Термін гарантійного обслуговування

Наша компанія надає гарантію на свої вироби, гарантія поширюється на всі види робіт, з терміном гарантійного обслуговування Ви можете ознайомитись в сервісній книжці, яку отримуєте разом з договором. Також гарантія буде діяти тільки при наявності сервісної книжки, договору, чека, Вашої персональної картки.

Установка вікон

Установка металопластикових вікон в місто ГлевахуУстановка вікон, як правило відбувається через 1 – 1,5 тижні після складання договору. За день до установки Вас обов’язково набирає наш логіст, щоб зорієнтувати за часом доставки конструкцій і монтажу. На монтажі обов’язково повинен бути присутнім клієнт, для узгодження будь-яких питань ну і звичайно ж для Вашого спокою і впевненості. Сам монтаж за часом може зайняти як 1,5 – 2 години, так і цілий день, все залежить від того, яка кількість конструкцій у Вашому замовленні і складність монтажу.

Для уточнення більш детальних питань Ви завжди можете звернутися до нас за вказаними на сайті номерами, і наші менеджери постараються детально відповісти на Ваше питання.