Ремонт вікон

Головна
Ремонт вікон

Ремонт пластикових вікон у Києві від “ОКна 5”

Своєчасний ремонт вікон ПВХ дозволить повернути заводські функціональні характеристики, захистити від подальших поломок, зберегти тепло і комфорт Вашого будинку.

Металопластикові вікна – це клас надійних сучасних віконних систем, термін експлуатації яких за умови акуратного використання може бути досить тривалим. Проте навіть найміцніші конструкції не вічні, і з часом можуть виникати проблеми: вікна можуть втрачати свої технічні характеристики, в результаті неправильного, неакуратного поводження можуть заїдати або ламатися.

Останнім часом популярністю користується послуга з заміни старих склопакетів на нові, з енегрозбережним склом, звукоізоляційні і т.д.

про склопакети

Регулювання і ремонт вікон, усунення всіх проблем

Сервісний відділ компанії Окна5 максимально швидко усуне проблеми будь-якого характеру і складності, пов’язані з вікнами і дверима ПВХ. Фахівці мають великий досвід роботи у цій сфері, тому ми гарантуємо відмінну якість робіт з ремонту і регулюванню ПВХ конструкцій.

Завдяки використанню сучасного устаткування, що є запорукою якості і надійності робіт, майстри з легкістю виконують:

  • регулювання віконних і дверних фурнітурних систем;
  • ремонт фурнітурних систем вікон і дверей;
  • заміну склопакетів;
  • чистку і змазку ущільнювачів в рамах і стулках;
  • заміну ущільнювача, що зносився, в рамах і стулках;
  • заміну балконних защіпок чи ручок, віконних ручок, ручок курця;
  • усунення сколів, тріщин, подряпин;
  • 100 %  герметизацію підвіконь, відливів, козирків;
  • установку антимоскітних сіток, жалюзі.

 

Усі роботи з регулювання і ремонту ПВХ конструкцій повинні виконуватись згідно з вимогами виробника і технічними маркуваннями профілю і фурнітури. Тому ремонт повинен здійснюватися фахівцем, який володіє спеціальними технічними навичками і знаннями. Співробітники компанії Окна5 не лише зроблять якісний ремонт, але і дадуть професійну консультацію відносно подальшого правильного догляду за вікнами, так само доступна послуга: “Установка пластикового вікна

Ремонт вікон від майстрів Okna5

Вартість послуг з ремонту вікон

Якщо Ви виявили, що вікна зламалися або потребують регулювання, не рекомендується відкладати вирішення цієї проблеми. Вигідніше оперативно відреагувати і викликати майстра для діагностики і швидкого усунення несправностей.

Вартість ремонту пластикових вікон і умови виконання робіт Ви можете дізнатись у менеджерів фірми, подзвонивши за нашими телефонами. Також можна заповнити форму з питанням про ремонт/регулювання вікон і відправити на електронну пошту.

Ви завжди можете отримати безкоштовну професійну консультацію і поради працівників компанії з ремонту вікон!

зателефонуйте мені

Схема регулювання фурнітури вікна