Вибір вікон

Головна
Вибір вікон

Оптимальний вибір вікон: якість, ціна, естетичність

Щоб зробити правильний вибір вікон необхідно знати оптимальні характеристики складових вікна. Пластикові вікна – це запорука практичності, надійності і високої якості скління. Вони зроблять Ваш будинок теплішим, захистять житло від потрапляння пилу і вологи, ізолюють від вуличного шуму.

З чого складається пластикове вікно під ключ

Вибір вікон – параметри, якими Ви будете задоволені:

Виготовлені на сучасних виробничих лініях з автоматичним складанням і контролем якості на виході

Згідно з нормами і вимогами ДСТУ, товщина посилювального сталевого профілю армування яких не менше 1,4 мм

З оригінальною австрійською фурнітурою (Maco) в повній комплектації, турецької (Vorne), німецької (Roto) чи української (Axor)

З теплими фірмовими склопакетами швейцарського концерну Glastrosch на вибір

Комплектуються ущільнювачем найвищої марки, адже саме він виступає бар’єром для протягів і зайвого теплообміну

Змонтовані висококласними фахівцями з монтажу вікон з досвідом роботи не менше 5 років

Вибір вікон пластикових

Наша компанія працює на віконному ринку Києва 12 років. Ми постійно удосконалюємо асортимент ПВХ систем і розширюємо лінійку послуг. Ми пропонуємо споживачам тільки продукцію надійних заводів-виробників, це стає запорукою довговічності пластикових конструкцій і їх комфортної експлуатації.

Бренди пластикових вікон

Пластикові вікна Rehau

Rehau Пластикові вікна Rehau займають перше місце на віконному ринку України як профільні системи з оптимальним поєднанням надійності, функціональності і доступності за ціною. Технічні характеристики відповідають всім стандартам якості, вікна не деформуються з часом і стійкі до атмосферних впливів. Комплектація багатофункціональної і якісної фурнітури забезпечує системне відкривання і закривання вікна, гарантуючи тривалий термін служби вікна.

Наша компанія пропонує системи Rehau на всі випадки життя: від бюджетної профільної системи для стандартних вікон до сертифікованої системи, яку встановлюють в будинках з проблемним опаленням. Ви можете вибрати будь-яку з профільних систем:

 • стандартне рішення – Rehau Euro Design 60
 • європейський вибір – Rehau Euro Design 70
 • унікальний дизайн – Rehau Brillant Design
 • система преміум-класу Rehau Geneo

Пластикові вікна Salamander

пластиковые окна SalamanderНімецькі пластикові вікна Salamander - чудовий вибір для вашого будинку. Вони поєднують в собі елегантну простоту, стильну індивідуальність і функціональність віконних систем, одночасно об'єднуючи застосування сміливих технологічних рішень і домашній затишок. На віконному ринку системи Salamander більше 30 років і за весь цей час отримали тільки позитивні відгуки замовників. Крім того, міцність даних конструкцій доведена результатами численних досліджень Незалежного інституту віконних технологій Німеччини.

Все це дозволило компаній "SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH" зайняти міцні позиції на світовому ринку профілів ПВХ. Українським споживачам доступні наступні варіанти сучасних систем:

 • Salamander 2D
 • Salamander Streamline
 • Новинка! Salamander bluEvolution

Пластикові вікна KBE

выбор пластиковых окон KBEПластикові вікна КВЕ по праву вважаються класикою пластикових вікон, а ТМ КВЕ утримує першість на віконному ринку. Популярність застосування цих систем пояснюється їх демократичною ціною, високою якістю німецького виробництва, відмінними технічними характеристиками, естетичністю. Для України вікна KBE це універсальний і економічний варіант при реконструкції будівель і будівництві нових будинків.

Вікна KBE високоякісні й практичні. ПВХ профіль не змінює своїх характеристик, не деформується з часом і має гладку поверхню. При експлуатації вікна зберігають всі свої якості, термін служби ПВХ-конструкцій - більше 40 років. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, яка відповідає всім стандартам і вимогам до сучасних віконних систем:

 • 3-камерний комфорт KBE Classica
 • 5-камерна надійність KBE Optima
 • 6-камерна система KBE 88

Пластикові вікна WDS

Металопластикові вікна WDS - це вісокоефектівні системи українського проізводства.Проізводятся з 2007 року компанією ТОВ "МІРОПАСТ", яка територіально розташована в м Дніпропетровськ. Визначальності принцип всієї продукції WDS - якість, Пожалуйста відображає Унікальний, індивідуальний стиль и збагачує Комфортне життя.выбор окон WDS

Компанія за короткий період вийшла в лідери віконної індустрії України завдяки виготовленню надійних, якісних ПВХ профілів з відмінними показниками тепло- і шумоізоляції. Основна лінійка продукції, яку ми пропонуємо:Компания за короткий период вышла в лидеры оконной индустрии Украины благодаря изготовлению надежных, качественных ПВХ профилей с отличными показателями тепло- и шумоизоляции. Основная линейка продукции, которую мы предлагаем:

 • WDS Galaxy
 • WDS 400 і посилений варіант WDS 404
 • WDS 500 і посилений профіль WDS 505
 • WDS 8 Series

Пластикові вікна Decco

выбор пластиковых окон deccoПольські металопластикові вікна Decco є унікальною пропозицією вигідної ціни і якості. Будь-яка модель Декко по конструктиву перевищує стандарти, а за технічними характеристиками випереджає звичні норми. Ціна ж залишається парадоксально низькою!

Пластикові вікна марки Decco зруйнували стереотипи недоступності елітних систем ПВХ. Вікна цієї лінійки зможе купити кожен з економією коштів! У числі переваг польських вікон не тільки оптимальні властивості, але і елегантний дизайн. Decco взяли за основу стилю обтичну геометрію, напівкруглі стулки і дзеркальну білизну. Ці профільні системи відрізняються підвищеною надійністю, максимальною ефективністю, невисокою ціною. Модельний ряд пропонує:

 • 4-камерні базові системи Decco-60
 • 6-камерні теплі системи Decco-70
 • Інноваційне рішення люкс Decco-82

Пластикові вікна Veka

пластиковые окна veka на выборМіцні пластикові вікна Veka уособлюють німецька якість, реалізоване на заводах України. Віконні системи Veka вміло зберігають комфортний температурний режим приміщення, незалежно від «сюрпризів» погоди. Їх справедливо називають супер ефективними.

Багатокамерна будова рам і сумісність з потужними склопакетами забезпечують тепло, затишок, тишу. Завдяки посиленій статичності, пластикові вікна Veka витримають будь-які пориви вітрів і прослужать вам довго. Візитна картка Veka - це дизайн. Профіль має матову поверхню плюс надійний «імунітет» від пошкоджень. "Вікна-5" пропонує на вибір вікон Veka в п'яти варіантах:

 • Veka EuroLine – трикамерна серія економ
 • Veka EuroLine Pro – посилена 3-камерна серія
 • Veka SoftLine – п’ятикамерна тепла серія
 • Veka SoftLine Premium – посилені системи, 5 камер
 • Veka SoftLine 82 – профіль люкс 7-камерний