Замовити вікна в Бучу

Головна
Замовити вікна в Бучу

Межі Києва – це не наша межа і наша компанія Вікна 5 без будь-яких проблем працює як в Києві, так і в передмісті. Терміни виготовлення для передмістя такі ж, як і для Києва 1 тиждень, але це діє тільки на білі, стандартні конструкції, якщо ж у Вас нестандартні, ламіновані або ж вхідні, міжкімнатні конструкції – термін виготовлення буде більше, уточнювати за термінами можна у менеджера.

Як дізнатися приблизну вартість свого замовлення?

замовити пластикове вікно в місто БучаДля цього потрібно попередньо заміряти приблизні розміри Вашого отвору і зателефонувати в нашу компанію за вказаними номерами на сайті. Також можна залишити заявку на сайті на прорахунок конструкції. Менеджера нашої компанії уважно обробляють всі Ваші звернення, якщо у них будуть якісь додаткові питання вони можуть Вас набрати, щоб уточнити всі нюанси.

Як відбувається процедура виміру?

Для виклику майстра на замір, буде достатньо набрати нас і залишити свої дані, а саме вулицю, будинок, квартиру і поверх. Ваші дані негайно передаються заміряє, і він з Вами телефонує протягом дня, для того, щоб узгодити точний час і дату заміру. Також протягом 15 хвилин після Вашого дзвінка на Ваш номер телефону надійде СМС з даними майстра, який буде у Вас на вимірі. В обумовлений день виміру майстер виїжджає до Вас і проводить якісний замір, при вимірі Ваша присутність обов’язково, так як майстер повинен уточнити всі Ваші побажання до замовлення. Після виміру прораховується точна сума і озвучується Вам, для Вашої ж зручності, щоб не їхати з Бучі до Київського офісу, ми зробили таку можливість, як складання і внесення передоплати за місцем. Всі майстри у нас оформлені офіційно, тому Ви можете не переживати і сміливо довірити майстру передоплату або ж є варіант перерахувати передоплату на картку. За фактом передоплати виписується і фіксується загальна сума, сума передоплати і доплати в договорі. За фактом внесення передоплати ми обумовлює з Вами точну дату установки (якщо це стандартні конструкції), решта 30% доплати Ви вносите за фактом установки замовлення.

Ціни на вікна та балкони в Бучі

Чи є у Вас гарантія на конструкції і скільки вона триває?

Компанія вікна 5 дає обов’язкову гарантію на виріб і склопакети 5 років, також гарантія поширюється на монтаж, фурнітуру, комплектувальне – Гарантійний період може відрізнятися обраного матеріалу. Для оформлення гарантійного випадку у Вас обов’язково повинен бути договір, сервісна книжка, знижкова картка з номером і чек.

Як відбувається установка?

Встановлення замовлення виконується в один день (якщо не об’ємне замовлення). Установка замовлення відбувається

установка пластикових вікон в місто Буча

при дотриманні всіх правил і норм, на стандартний «базовий» монтаж у нас обов’язково використовуються пластикові клини (замість дерев’яних Чепик), анкерні пластини 1,5 мм., професійна піна SomaFix і обов’язкова гідро пароізоляційна стрічка під відлив. Також, при бажанні клієнта у нас є можливість вибрати Евромонтаж.

Компанія Вікна 5 завжди рада втілити Ваші мрії в реальність. У нас представлено більше 7 видів профільних систем, є можливість вибрати ламинацию будь-якого кольору, підібрати підвіконня на Ваш розсуд і інші комплектуючі до вікон.