Замовити вікна в Бровари

Головна
Замовити вікна в Бровари

Чи можна у нас замовити вікна в Бровари?

Вікна 5 – компанія, яка працює не тільки по Києву, а й за його межами, тому так, ми працюємо в передмісті і з задоволенням зробимо замір і установку в Броварах. Можете сміливо набирати нас і навіть не замислюватися.

Як ми працюємо?

замовити металопластикові вікна в БровариПрацюємо ми як в телефонному режимі, також у нас є 2 офісу по Києву, куди Ви можете також приїхати і зробити прорахунок. Але якщо вже говорити про Бровари, саме для таких клієнтів буде зручно зробити прорахунок в телефонному режимі, ми докладно розповімо про всі переваги профільних систем, детально розповімо про характеристики і також у нас є відео огляди на YouTube каналі, де можна подивитися, як виглядає профіль , які є види монтажу, це дуже зручна функція для клієнтів передмістя, так як не всі зручно добиратися до Києва.

Як відбувається замір?

Для оформлення виміру Вам потрібно зателефонувати в нашу компанію Вікна 5 або ж заповнити заявку на сайті. Після чого Ваші дані будуть передані майстру. Майстер телефонує  Вам протягом години і погодить точну дату і час виміру, яка буде зручна як Вам, так і майстру. Обов’язково на вимірі повинен бути присутнім клієнт, так як майстер повинен вислухати всі Ваші побажання по відкриванню вікон, комплектації та інші нюанси. За фактом виміру буде зроблений точний розрахунок вартості і озвучена точна сума замовлення.

Ціни на вікна та балкони в Броварах

Чи є у Вас передоплата і в якому розмірі?

Передоплата в нашій компанії 70% для запуску замовлення у роботу, 30% оплачується за фактом установки.
Часто стикаємося з таким питанням: «А чому передоплата 70%, можна менше?». 70% передоплати – це вартість самих виробів і саме цю суму ми оплачуємо на завод для того, щоб виготовити конструкції.

Як можна внести оплату?

У нас діє кілька можливостей складання і внесення передоплати. Один їх способів – це складання і внесення передоплати за фактом виміру, в такому випадку Ви складаєте договір за місцем з майстром і вносите передоплату на картку (ПриватБанк або монобанк) або ж готівку.
Наступний спосіб – це внесення і складання передоплати в офісі Києва, в такому випадку Ви складаєте договір і вносите передоплату в офісі з менеджером.
І ще одна можливість – це передоплата на картку (ПриватБанк або монобанк), а складання договору за фактом монтажу.

Які у Вас терміни виготовлення?

Чи не в залежності від місця розташування терміни для всіх у нас однакові 1 тиждень. Точну дату установки можна обговорити зі своїм менеджером і підібрати зручну дату для Вас і для монтажника.

Скільки діє гарантія?

замовити пластикові вікна в Бровари

Гарантія на наші конструкції діє 5 років, також в загальний пакет документів входить сервісна книжка, яка обов’язкова до заповнення. У сервісній книжці докладно розписано на що, яка гарантія. Також гарантійний випадок розглядається тільки при наявності сервісної  книжки, договору і чека про оплату.
У нас Ви завжди зможете знайти те, що потрібно Вам. А наші менеджери Вам в цьому допоможуть. Звернутися до нас Ви можете за вказаними на сайті номерами.