Козирки і відливи

Головна
Козирки і відливи

Козирки і відливи – важливі елементи вікон, балконів і лоджій

Козирки і відливи – необхідні елементи ПВХ-конструкцій, що захищають від вологи із зовнішнього боку пластикового вікна. Ці складові надають пластиковому вікну, заскленому балкону завершений і естетичний вид ззовні.

Відливи для вікон ПВХ

Відливи для вікон

Компанія «Окна Киев» пропонує відливи для пластикових вікон з оцинкованої сталі або алюмінію. Оцинковані відливи більш безшумні, ніж алюмінієві, і значно дешевші. Алюмінієві відливи стійкіші до перепадів температур і дії атмосферних опадів, тому довговічні і міцні.
Порада компанії

Козирки

Козирки для вікон і балконів

У випадках об’єднання балкону з кімнатою або установки панорамних вікон, рекомендують встановлювати звукопоглинальні козирки, спеціальне ворсисте негорюче покриття яких ліквідує весь шум від крапель дощу.
Порада компанії

Нащілинники для вікон і балконів

Оскільки монтажний шов у місцях примикання пластикової рами балкону/лоджії і стіни будинку залишається незахищеним від дії ультрафіолетових променів і вологи, встановлюють нащілинники. Це спеціальні елементи, які виконують додаткову функцію герметизації вікна і захищають монтажну піну від висихання.
Порада компанії

Форми комплектуючих

РЕКОМЕНДАЦІЯ! Часто Клієнти хочуть залишити старі козирки і відливи з точки зору економії, чи  надійності. Але в 90 % випадків це закінчується тим, що коли до нових пластикових вікон починають кріпити старі козирки і відливи, то це виглядає НЕКРАСИВО (м’яко кажучи). І потім Клієнти замовляють нові козирки і відливи, але при цьому несуть додаткові витрати. Наша порада – замовляйте нові козирки і відливи!

Герметизація лоджії, балконів в відео ™ОКна5