Данке

Головна
Данке

Danke

Додаткові послуги

Сума до оплати: 324 грн

Підвіконня Данке – великий вибір на будь-який смак!

DANKE (Данке) – не маловідомий бренд по виробництву підвіконь на українському ринку. Уже понад 10 років свого існування ці підвіконня радують споживачів не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і якістю. Що на сьогоднішній день є важливим для кожного клієнта.

Danke – це підвіконня преміум-класу, які мають оригінальний вигляд будівлі капіноса. Розроблені разом з участю німецьких фахівців. Для їх створення використовується виключно тільки імпортну сировину високої якості, а виробляється воно на високо технологічному обладнанні. При цьому в процесі виробництва проходить жорсткий контроль якості. Цей підвіконня забезпечує надійну жорсткість завдяки ребрам жорсткості. Вони чергуються – похилі і вертикальні. Дуже важливим фактом цих підвіконь є те, що продукція виготовлена ​​виключно з екологічно чистих матеріалів і не несе ніякої шкоди для здоров’я людини.

Відео огляди цих підвіконь

Пластикові підвіконня Данке СтандартЄ кілька видів підвіконь DANKE, а саме:

  • Komfort;
  • Standard;
  • Premium;

Danke Komfort є бюджетною лінійкою. На який не поширюється гарантія. Це базовий хороший варіант з вибору підвіконь більше бюджетного варіанту. Тут представлені підвіконня як з глянсовою, так і матовою структурою, а також структура під дерево.

Danke Standard – це лінійка матових підвіконь з 3-х кольорів, таких як:

  • Білий матовий Standard;
  • Золотий дуб Standard;
  • Мармур Standard;

Danke Premium – це підвіконня преміум класу. Які представлені, як в глянцевому варіанті, так і в матовому. У наявність більше 8 кольорів.

Гарантія на підвіконня Standard і Premium діє 10 років.

Покриття підвіконня з точки зору екологічності не має собі рівних. Покриття є унікальним, а саме використовується акриловий ламінат Elesgo. Це плівка використовується в складі поліакрилати, які не містять розчинників, а також формальдегіду. Завдяки даній плівки підвіконня стійкий до високих температур. Має ідеально гладку поверхню, стійкий до зносу і подряпин. Продукція компанії Данке проходить високий відбір і проходить безліч випробувань. Було перевірено, що підвіконня витримують переїзд вантажним автомобілем, зовсім не ламаються і не деформуються.

Підвіконня – це завершальний етап оформлення загального дизайну приміщення, а також є обов’язковим доповненням при установці вікна. Якщо Ви ще сумніваєтеся, який підвіконня варто придбати, то вибір цих підвіконь буде відмінним варіантом