Вікна в розстрочку – замовити в Києві.

Головна
Статті
Вікна в розстрочку – замовити в Києві.

Вікна в розстрочку – замовити в Києві. Найвигідніші умови в ™ОКна 5.

Окна в рассрочку – заказать в Киеве.Необхідність установки нових вікон, перескління будинку або благоустрою балконів може зайти в глухий кут, якщо при розрахунку вартості виявиться, що сума … завелика. Виходів з такої ситуації може бути кілька: підібрати віконні блоки дешевше, відкласти скління на потім або купити добротні енергоефективні вікна в розстрочку (Київ). Останній варіант ідеально підійде в тих випадках, коли ви не бажаєте йти на компроміс в якості або, коли заміну вікон слід провести невідкладно.

Ми допоможемо вам отримати банківську позику на найбільш вигідних і комфортних умовах, які пропонують Приват та ForwardBank.

При покупці вікон в розстрочку ви можете вибрати будь-яку марку і комплектацію виробів, замовити установку, декоративну ламінацію, тонування та ін. послуги.

ціни на вікна

Вікна пластикові в розстрочку і вікна за програмою IQ energy в відео ™ОКна5

Вікна в розстрочку (Київ) – умови оплати частинами

Самою зручною та швидкою в оформленні буде оплата частинами. Послугу надає Приватбанк. У чому буде вигода?

Вікна в розстрочку від компанії "Окна5"
Вікна в розстрочку

У мінімальних витратах часу, в своєчасному здійсненні робіт зі скління та подальшому розрахунку невеликими частинами, які особливо не позначаться на вашому бюджеті.

  • Приватбанк позначить ліміт вашої суми по сервісу «Оплата частинами». Дізнатися, скільки коштів буде доступно, можна в Приват24 або, зв’язавшись з банком.
  • Вікна в розстрочку Київ купуються миттєво, без паперів і візитів до банкірів.
  • Погашення позики здійснюється автоматично, шляхом перерахування певної суми раз на місяць на банківський рахунок.
Вікна в розстрочку від компанії "ОКНА 5"
Вікна в розстрочку

Найдешевше обійдеться розстрочка від ForwardBank. Однак в цьому випадку для оформлення позики будуть потрібні деякі документи і ваша присутність.

  • Вікна в розстрочку Київ від ForwardBank оформляються при наявності паспорта та коду ІПН.
  • У перші п’ять місяців ви користуєтеся позикою без виплати відсотків.
  • Починаючи з шостого місяця (якщо сума не була погашена) на залишок нараховується щомісяця 3%.
  • Річна комісія 0,01%.
  • Максимальний період повного розрахунку з банком 36 міс.

Вікна в розстрочку Київ – вигоди замовлення

Клієнти компанії «ОКна5» завжди залишаються задоволеними отриманим результатом. Ви будете мати справу з командою професіоналів, які забезпечать бездоганну роботу по кожному етапу від першого дзвінка до моменту повного виконання заявки. До ваших послуг якісний асортимент виробів ПВХ і комплектуючих. Вікна пластикові в розстрочку Київ вирішать поставлене завдання скління в повній відповідності з вашими очікуваннями!

замовити замір

Крім цього ми зробимо знижки, подаруємо енергозбереження на кожен склоблок, укладемо з вами договір і безкоштовно зробимо заміри! На всі вікна надається гарантія з обслуговуванням від сервісного відділу «ОКна5». Щоб уточнити деталі, зв’яжіться з фахівцями «ОКна5» зручним способом!