Засклення балконів ЖК Європейка

Головна
Новини
Засклення балконів ЖК Європейка

Засклення балконів ЖК Європейка від майстрів «Вікна 5»

Новим об’єктом, на якому команда нашої компанії виконала установку балконних конструкцій, став ЖК Європейка на Софіївській Борщагівці.

Остекление балконов ЖК Европейка - компания ОКна 5
Остекление балконов ЖК Европейка

Ми виконали звичайне і французьке скління балконів металопластиковими вікнами у відтінку «антрацит», відповідному загальній колірній гаммі комплексу.

замовити замір

Серед наших робіт був монтаж повністю прозорих панорамних вікон від підлоги до стелі. Також деякі клієнти обрали скління верхньої частини прозорими склопакетами, а нижньої – склом «сатин» або металевими нащельниками сірого кольору. Крім того, в деяких балконних прибудовах власники вважали за краще встановити в бічних частинах склоблоки, тоді як інші вибрали непрозорі панелі. До того ж, фахівці «Вікна 5» справили засклення балконів ЖК Європейка класичним способом. Такі роботи виконувалися на об’єктах, де замовник встановив бетонний або цегляний парапет і залишилася необхідність лише в монтажі вікон.

Ще одна послуга нашої компанії-виготовлення та встановлення даху над балконними спорудами, що знаходяться на останніх поверхах будинків. Так як забудовник не передбачив цей елемент, його можна без проблем замовити в «Вікна 5».

Варіанти скління балконів ЖК Європейка

Остекление балконов ЖК Европейка - бригадой 8
Остекление балконов ЖК Европейка окнами WDS

Якщо ви стали щасливим володарем житла в новому комплексі, питання засклення балконної прибудови рано чи пізно стане для вас актуальним. Ми пропонуємо стандартне оформлення цих конструкцій і ефектний панорамний варіант. При французькому склінні можна зробити лоджію повністю прозорою для наповнення житла світлом і візуального розширення простору. Також можна застосувати комбінований варіант з непрозорими вставками в нижній зоні. Це рішення дозволить приховати внутрішню частину лоджії від сторонніх очей.

ціни на балкони

У роботі використовуються пластикові віконні системи від кращих західних і вітчизняних виробників, надійна фурнітура і склопакети з енергозберігаючими властивостями. До того ж, ми виконуємо ламинацію стулок у відтінку «антрацит», так як це є вимогою забудовника. Таке кольорове покриття може бути застосоване лише із зовнішнього боку віконних конструкцій, при цьому внутрішня частина залишиться білосніжною. Крім того, можна вибрати двостороннє оформлення в одному або різних кольорах або декоративну обробку в масі.

Доступне засклення балконів ЖК Європейка

«Вікна 5» пропонує послуги із скління балкона в даній новобудові за найвигіднішими розцінками. Ми встановлюємо ПВХсистеми 4-ма способами, серед яких 2 варіанти євромонтажу, що забезпечує максимальне утеплення житлової площі і довговічність вікон. Також у нас є прекрасні знижки, 5-річне гарантійне обслуговування, відмінні акційні пропозиції та енергозбереження в подарунок.