Засклення балконів в ЖК Варшавський Мікрорайон

Головна
Новини
Засклення балконів в ЖК Варшавський Мікрорайон

Засклення балконів в ЖК Варшавський Мікрорайон

Ще одним об’єктом, на якому фахівці компанії «Вікна 5» здійснили скління балкона, став новий ЖК Варшавський Мікрорайон.

Остекление балконов в ЖК Варшавский Микрорайон - фото компании ОКна 5
Остекление балконов в ЖК Варшавский Микрорайон – ОКна5

Для скління застосовувалися високоякісні німецькі профілі Rehau з масою переваг. Ці віконні системи забезпечують шумоізоляцію, герметичний захист від різних опадів, а також теплозбереження.

Дана ПВХ продукція відмінно підходить для оформлення лоджій, не боїться кліматичних явищ, зносу, вона стильна і довговічна.

Особливістю цієї новобудови є вимога забудовника до обов’язкової ламінації зовнішньої сторони віконної конструкції під дерево.
замовити замір
Остекление балконов ЖК Варшавский Микрорайон фото ОКна 5
Остекление балконов ЖК Варшавский Микрорайон от ОКна 5

За бажанням клієнта майстри «Вікна 5» виконали ламінацію пластикових вікон в масі, що додало вікнам ще більш ефектний вигляд. Ламіновані ПВХ рами повторюють відтінок і малюнок натурального матеріалу, стильно доповнюють інтер’єр і не поступаються білим профілям в функціональності. Наша компанія здійснює скління балконів в ЖК Варшавський Мікрорайон якісними металопластиковими системами відповідно до вимог державних стандартів. У роботі використовуються тільки довговічні і зносостійкі матеріали. Замовити скління лоджії у наших фахівців можна з хорошими знижками, а також бонусами.

Скління в ЖК Варшавський Мікрорайон кращою віконною продукцією

Остекление балконов в ЖК Варшавский Микрорайон профилем WDS - фото ОКна5
Остекление балконов в ЖК Варшавский Микрорайон профилем WDS – ОКна5

В «Вікна 5» можна підібрати профілі, комплектацію та додаткові послуги з оформлення балконної конструкції на будь-які фінансові можливості. Більш доступними є віконні вироби Lider, Windom, WDS. Такі ПВХ системи ізолюють від шуму, вологи, створюють теплозахисний бар’єр і освіжають інтер’єр лоджії. Для додаткового утеплення цієї зони пластикові стулки рекомендується доповнити енергозберігаючими склопакетами 1-камерного типу.

У преміум сегменті можна вибрати конструкції від Veka, Aluplast, Salamander або Rehau.

ціни на балкони
Пластиковые окна WDS на балконе ЖК Варшавский - фото ОКна5
Пластиковые окна WDS на балконе в ЖК Варшавский – фото ОКна 5

Дані варіанти мають посилені теплозберігаючі функції, вони гарантують звукоізоляцію і багаторічну службу. До того ж, такі вікна відрізняються чудовим дизайном, що гармоніює з різними інтер’єрами. Доповнення цих конструкцій енергозберігаючим склом 2-камерного будови дозволить навіть економити на опаленні. Також ми пропонуємо кілька видів декоративної ламінації профілів. Можна зупинитися тільки на зовнішньому покритті, віддати перевагу двосторонній обробці в різних відтінках або декоруванню в масі. Ще одна вигідна пропозиція від «Вікна 5» – скління «підключ». Ця послуга поєднує роботи по склінню, утеплення, різну обробку і заходи з благоустрою балкона.

Доступне засклення балконів в ЖК Варшавський Мікрорайон

Замовники «Вікна 5» можуть скористатися відмінними ціновими пропозиціями, приємними знижками, а також отримати чудовий подарунок. Крім того, ми проводимо скління балконних конструкцій в розстрочку за програмою Альфа Банку, відповідно до якої перші 4 місяці позики надаються під  0%.