Засклення балконів, лоджій в ЖК Каховська від «Вікна 5»

Головна
Новини
Засклення балконів, лоджій в ЖК Каховська від «Вікна 5»

Засклення балконів, лоджій в ЖК Каховська від вікна 5 ™

Компанія «Вікна 5» провела роботи із скління балконнихконструкцій в новому житловому комплексі Дніпровського району «Каховська» .Наші майстри встановили металопластикові вікна на лоджіях декількох кваротир за адресою вул. Каховська, 60.

Остекление балконов, лоджий в ЖК Каховская - компания "ОКна 5"
Остекление балконов, лоджий в ЖК Каховская – ™ОКна 5

Роботи виконані з врахуванням конструктивних особливостей балконів і особистих побажань замовників.Скління балконів, лоджій в ЖК Каховська виконувалось спеціалістами з багаторічним досвідом з використанням ефективних, а також довговічних матеріалів і комплектаціі. Для засклення балконних конструкцій в новобудові від Київмісьбуду використовувалися високоякісні ПВХ системи та ефективно склоблоки, створюють затишну атмосферу в домі. Данний спосіб оформлення лоджій робить їх більш тихими, теплими, ізолює від непогоди і допомагає економити на опаленні. Пластикові вікна надають інтер’єру стильний вигляд, вони комфортні в експлуатації та невибагливі в догляді.

замовити замір

Замовити скління балконних конструкцій в «Вікна 5» можна с вигідним дисконтом, приємними бонусами і тривалою гарантією. Ми склимо лоджії в новобудовах пластиковими вікнами на будь-який бюджет і потребі.

Практичне засклення балконів від професіоналів

Установка балконов, лоджий ЖК Каховская - ™ОКна 5
Установка балконов, лоджий в ЖК Каховская от ™ОКна 5

Від якості облаштування балкону прибудови залежить мікроклімат у всьому житлі, тому це завдання стоїть доручити профі. Кваліфіковані майстри «Вікна 5» виконали засклення балконів в ЖК «Каховська» відповідно до встановлених нормативів, з урахуванням особливостей місцевості та архітектури будівлі. Для цього використовувалися надійні пластикові системи, що гарантують:

  • герметичну ізоляцію від опадів, вітру, вуличного пилу;
  • чудову зносостійкість ПВХ рам, стійкість до сонця,
    вологи, пошкоджень і перепадів показників температури;
  • тривалий експлуатаційний термін цієї віконної продукції;
  • відсутність необхідності фарбувати, лакувати, шпатлювати металопластикові стулки;
  • приємний зовнішній вигляд світлопрозорих конструкцій;
  • безліч варіантів декорування вікон.
ціни на балкони

Економне засклення балконів, лоджій в ЖК Каховська

Остекление лоджий, балконов ЖК Каховский - компания "ОКна 5"
Остекление лоджий балконов ЖК Каховский – компания ОКна 5

У спеціалізованій компанії «Вікна 5» можна замовити скління балконних конструкцій в новобудові за найвигіднішими розцінками. Клієнтам надаються чудові знижки, подарункове енергозбереження, а також багаторічне гарантійне та якісне післягарантійне обслуговування. Для оформлення балконів застосовуються українські, європейські ПВХ профілі, склопакети та фурнітура від ведучих світових марок. Замовники можуть вибрати кількість глухих, рухливих стулок, механізм відкривання виробів і спосіб іх декорування на різні можливості, а також переваги. Замовивши скління лоджій і балконів у нас, можна зробити дану зону найбільш затишним місцем в будинку.