Вікна KOMMERLING 76 AD

Головна
Новини
Вікна KOMMERLING 76 AD

Профільна система Kommerling 76 AD має всі переваги сучасних ПВХ вікон. Вікна KOMMERLING 76 ADП’яти камерний профіль з монтажною глибиною профілю 76 мм., Вражає своїм сучасних видом, його дизайн і ідеальні пропорції ідеально підкреслять будь-яке приміщення. При розробці профільної системи Kommerling 76 AD були враховані всі побажання по функціональності, тепло заощадження профілю, споживчої привабливістю, а найголовніше, що всі ці характеристики відповідають не тільки сьогоднішнім вимогам, а й майбутнім.

Вікна KOMMERLING 76 AD – технічні характеристики профілю:

  • Будова профільної системи Kommerling 76 AD було розроблено так, що дозволяє застосувати при виборі склопакета, як стандартний двох камерний склопакет, так і склопакет завтовшки до 46 мм.
  • ПВХ система має монтажну глибину профілю 76 мм, в розрізі 5 повітряних камер, які мають цікаве розташування, за рахунок чого профіль стає більш надійний і міцний.
  • Склопакет можливо встановити 32 мм по товщині, як однокамерний, так і двокамерний або ж максимальної товщини 46 мм.
  • Фурнітура комплектується німецької якості WHausproPilot або WHausActivPilot.
  • Армуючий метал П – подібної форми і в рамі і в стулці, його товщина 1,5 мм.
  • Товщина зовнішньої стінки 2,8 мм

Пластикові вікна KOMMERLING огляд профілю і виробництва:

Окна KOMMERLING 76 AD фото ОКна 5
Вікна KOMMERLING 76 AD

Також в даному профілі є можливість вибрати ламінацію, для вибору кольору представлено безліч варіантів, ламінацію можливо зробити, як зовнішню, яка зараз є найбільш актуальна для новобудов в ЖК або ж для заміських будинків. Для клієнтів, які хочуть зробити особливий дизайн приміщення, є можливість вибрати внутрішню ламінацію або зробити ламінацію в масі, до вибору кольору є 26 варіантів кольорової палітри. Армуючий метал на ламінований профіль можна додати 2 мм завтовшки. Також можливо вибрати колір ущільнювальної гумки, вона може бути, як чорного, так і сірого кольору. У своєму стандартному виконанні система Kommerling 76 AD задовольняє вимоги для будинків з низьким енергоспоживанням. Вибираючи цю конструкцію Ви значно підвищите тепло – і звукоізоляцію Вашого приміщення. Для клієнтів часто важливо, щоб при розробці профілю до складу не входив свинець, для виробництва профілю Kommerling використовують виключно без свинцеву рецептуру greenline. Таким чином, встановлюючи такий профіль Ви можете бути впевнені в абсолютній їх екологічної безпеки.

Вікна KOMMERLING 76 AD – який вибрати монтаж?

У нашій компанії є можливість вибрати кілька видів монтажу ПВХ конструкцій, а саме:

  1. Монтаж Базовий з обов’язковим використанням гідропароізоляціонний стрічки під відлив, професійної піни SomaFix, анкерних пластин 1,5 мм, пластикових клинів.
  2. Монтаж, Модифікований з використанням тих же елементів, що і в Базовому монтажі, але плюсом цього монтажу є те, що використовується зовнішній герметик для захисту монтажного шва з вулиці. І на даний монтаж гарантія у нас не два роки, а п’ять.
  3. ЄВРОМОНТАЖ ВІКОН. Два варіанти з використанням внутрішніх і зовнішніх стрічок різної якості, це можуть бути стрічки українського якості Normaizol або ж стрічки німецького якості Illbruck
ціни на вікна