Скління лоджій, балконів в жк 4 сезони

Головна
Статті
Скління лоджій, балконів в жк 4 сезони

Скління лоджій, балконів в жк 4 сезони за вигідною ціною!

Остекление лоджий, балконов в жк 4 сезонаНовобудови житлового комплексу 4 сезони є каркасні будинки в 23/25 поверхів. Скління лоджій ЖК йде в ногу з часом, в кожній квартирі встановлено двокамерні склопакети. Однак це зовсім не означає, що віконний питання для даних об’єктів вирішене.

 • По-перше, тут потрібно облаштування балконних майданчиків. Скління лоджій, балконів в жк 4 сезони має свої особливості. Ми виконуємо ці роботи недорого, професійно, з урахуванням вимог забудовника.
 • По-друге, немає межі досконалості. Щоб в квартирі стало тепліше, ми ставимо трикамерні склоблоки, виробляємо повний цикл енергозбереження або змінюємо стандартні теплі вікна на інтелектуальні євровікна нового покоління.
 • По-третє, ми ліквідуємо всі проблеми, якщо такі виникли: просідання стулки, заїдання фурнітури, хто плаче скла і ін. Дефекти.

Виробництво вікон ВДС відео ™ОКна5

Скління лоджій, балконів в жк 4 сезони – 6 вигод від «ОКна5»

Чому саме до нас найкраще звернутися? Для початку, ми з вами сусіди. Наш офіс розташовується на території ЖК 4 сезони. І ми не з чуток знаємо, які роботи актуальні для даних будинків, в чому їх особливість і з якими проблемами зазвичай стикаються мешканці.

Окрім цього:

 1. Ми встановили низькі розцінки на послуги і найбільш доступні ціни на вироби ПВХ.
 2. Пропонуємо найширший перелік робіт від профілактики та ремонту до скління під ключ.
 3. Скління лоджій, балконів в жк 4 сезони виробляємо за сучасними технологіями недорого!
 4. Поєднуємо приміщення з балконними конструкціями, виконуємо їх благоустрій / обробку / утеплення.
 5. Даємо гарантію на 5 років!
 6. Забезпечуємо якість! Ми не економимо на матеріалах! Ми виконуємо роботи, використовуючи тільки перевірені бренди систем ПВХ, надійну фурнітуру і якісні комплектуючі.

 

Скління балконів та обробка – ціни на всі послуги, розрахунок

Скління лоджій від компанії "Окна5"
Скління лоджій і балконів

Ми не пропонуємо своїм клієнтам кота в мішку! На ваше звернення буде зроблений розрахунок і надана детальна консультація. Скління лоджій, балконів в жк 4 сезони виконується на найбільш вигідних умовах для замовника, це:

 • Замовлення євровікон по кредитній лінії «Тепла оселя» або по популярній програмі «Iq energy». За цим проектам вам повернуть 35% вартості віконних систем.
 • Оплата частинами або, якщо вам зручніше, в розстрочку.
  Знижки до 5%.
 • Акційні ціни на вікна!
 • Для клієнтів фірми виміри безкоштовно.
 • Ефективне енергозбереження – в подарунок!
 • Проект скління – безкоштовно.
 • З моменту першої заявки ви отримуєте дисконтну знижку на всі наступні замовлення.

Компанія «OKna5» – це 15 років практики, дотримання термінів, доступні прозорі ціни, професійне скління і ремонт ваших вікон!