Розсувні вікна у Києві

Головна
Новини
Розсувні вікна у Києві

Розсувні вікна у Києві для створення оригінального інтер’єру

Останнім часом особливої популярності набули пластикові розсувні вікна. Ці конструкції дозволяють заощадити місце, ідеально підходять для балконів, невеликих приміщень. Звукоізолювальні й теплозахисні характеристики стильних споруд не поступаються класичним ПВХ-вікнам. Також розсувні вироби мають більшу світлопропускну здатність, що візуально збільшує площу. Окрім функціональних переваг, популярні конструкції мають елегантний дизайн, що надає будь-якому домашньому оформленню стильну нотку. “ОКна 5” пропонує високоякісні розсувні вікна у Києві за невисокою вартістю.

Види і плюси розсувних вікон у Києві

Залежно від механізму експлуатації нестандартні вікна ділять на:

 • паралельно-зсувні;
 • поворотно-зсувні;
 • вертикально-зсувні.

Паралельно-зсувні є класикою, за принципом користування схожі на шафу-купе, у відкритому вигляді займають мінімум місця. Стулки пересуваються паралельно одна одній по спеціальних рейках за допомогою ролика. Попри видиму простоту конструкції, системи паралельно-зсувні міцні, довговічні і зручні.

При поворотного-зсувному механізмі для відкривання вікна металопластиковий блок заздалегідь необхідно відкинути і потягнути на себе. Цей різновид виробів дозволяє встановити режим провітрювання, як в звичайних пластикових вікнах.

Огляд розсувних вікон і дверей в відео ™ОКна5

Найрідкісніший варіант – вертикально-зсувні конструкції, що передбачають наявність двох стулок, розташованих у вертикальній площині. Принцип роботи таких систем полягає в піднятті нижньої частини паралельно верхній і подальшій фіксації у цьому положенні.

Клієнти “ОКна 5” можуть замовити найбільш поширену паралельно-зсувну конструкцію з механічним або ручним способом експлуатації. Механічний тип є комфортнішим, деякі опції активуються автоматично, при ручному варіанті користувач самостійно встановлює вікно в потрібний режим.

Окрім цього, замовники компанії можуть підібрати металопластиковий профіль під наявний бюджет. Асортимент “ОКна 5” представлений кращими ПВХ-системами європейського виготовлення Rehau, Salamander, Veka, KBE і українських марок – WDS, OpenTeck.

Ціни на розсувні вікна на балкон або лоджію

Розсувна конструкція 1600х2000 (№81)

+РекомендуЄмО

 • Встановити теплий підставочний профіль WsThermo
 • Використовувати розширювач уздовж конструкції для статики
 • Монтаж конструкції: від 325 грн/ м.кв.
Потрібне розсувне вікно
Система1-камерный2-камерный
Rehau Ecosol 601658917381
Rehau Ecosol 701511015913
Open Teck De-lux 601407914498
Open Teck Elite 701432914736
Salamander 2D1553515964
Salamander Streamline1669217098
Salamander BluEvolution---20650
Decco 711521015626
Decco 83---15834

Порівняти ціни на пластикові вікна зі стандартним механізмом відкривання :

ціни на вікна

Серед переваг розсувних конструкцій:

 • можливість використати усе підвіконня для домашніх рослин і аксесуарів без необхідності звільняти його при відкриванні вікна;
 • універсальність для кімнатних, балконних та інших отворів;
 • можливість пересувати москітні сітки;
 • елементарний догляд, довговічність конструкцій;
 • прекрасні ізоляційні властивості, зручне користування;
 • доступність будь-якого декоративного оформлення профілів;
 • невелика вартість.

Розсувні вікна у Києві з чудовою економією

Для замовників “ОКна 5” діють вигідні дисконтні пропозиції, регулярно проводяться акції. Також кожне замовлення супроводжується корисним енергозбережним подарунком.

Заміри отворів, транспортування пластикових систем і консультування фахівці компанії проводять безкоштовно. На розсувні вікна у Києві фірма надає 5-річну гарантію.

замовити замір