Пластикові вікна ВДС

Головна
Статті
Пластикові вікна ВДС

Пластикові вікна ВДС – великий вибір, доступна ціна

Пластиковые окна ВДСПредставляємо лінію якісного доступного скління WDS від української компанії «МІРОПЛАСТ». Пластикові вікна ВДС пропонуються в максимально широкому асортименті, який включає базові, посилені стандартні, утеплені і елітні моделі ПВХ скління.

  • Відмінні риси профілю: різноманітний дизайн, надійність, добротне якість пластика, бездоганна жорсткість армування, високий теплоізоляційний ефект.
  • Перевага систем WDS полягає в великому виборі за комфортну ціну.

Виробництво та огляд вікон ВДС відео ™ОКна5

Вікна металопластикові ВДС – асортимент

Профіль ВДС застосовується для виготовлення вікон будь-яких габаритів. Він ідеально підходить і для невеликих одно- прорізів, і для 2-3-х створчатих варіантів з стулками. Вигідно за ціною вам обійдуться нестандартні і ламіновані вікна ВДС.

Популярні кольори ламінації систем WDS: дуб різних порід, темна вишня, горіх, а також сріблястий металік, антрацит і ін. Відтінки.

Вікна WDS компанія "ОКНА5"
Вікна WDS

Вікна ВДС (Київ) – модельний ряд:

  • Класичний вибір: ВДС-Міленіум – трикамерний варіант з трапецієподібними скосами.
  • Новий підхід: ВДС-Гелексі – вдосконалені системи на платформі 60 мм.
  • Покращена будова: ВДС-400 – чотирикамерні системи з базовою товщиною 60 мм.
  • Підвищена міцність: ВДС-404 (4серія) – 4-камерна модель з потовщеною стінкою профілю і посиленим армуванням.
  • Європейський стандарт: ВДС-500 – 5 камер в рамі, 70 мм – в підставі профілю та 40 – в розрізі склопакета. Найбільш популярна модель для утепленого скління.
  • Тепло і естетика: ВДС-7серія (505) – посилені 5-камерні вікна з поліпшеним дизайном (напівкруглі обриси всередині і зовні).
  • Престижно і ефективно: ВДС-8серія для елітного скління. Особливості будови: глибина рам 82мм, 6-камерна будова, потрійне ущільнення, потовщений склоблок.

Купити вікна WDS – ціни в інтернет магазині

Маючи більше 15-ти років досвіду, компанія «OKna-5» виконує всі види скління, продає вікна ВДС і інших марок по найбільш конкурентною вартістю. Ціни представлені на сайті, а для більш точного результату у нас можна замовити послугу онлайн калькулятора.

калькулятор вікон

Важливо! Після розрахунку вашого вікна WDS ціна буде додатково знижена на відсоток знижки. Крім цього в суму оплати не ввійдуть послуги вимірів, доставки, енергозбереження – вони будуть виконані безкоштовно.

Ми забезпечуємо абсолютний професіоналізм установки з наданням гарантії на системи на 5 років.