Що собою являє евромонтаж вікон пвх

Головна
Статті
Що собою являє евромонтаж вікон пвх

На енергоефективність скління впливають кілька факторів. Це якісні склопакети, профіль і фурнітура, які в комплексі і при правильному виборі забезпечують прекрасні енергозберігаючі якості. Але, крім цього, на теплоізоляційні властивості вікон також впливає якість монтажу. Багато що залежить від монтажного шва, який є сполучною ланкою між стінами будівлі і віконною конструкцією, закриваючи при цьому зазор між ними. Значно підвищує енергозбереження скління теплий монтаж, який часто називають Евромонтаж вікон пвх.

Монтаж вікон згідно з державними стандартами

Що собою являє евромонтаж вікон пвх
Евромонтаж вікон пвх

Однозначно якість монтажу і вживані матеріали впливають на теплоізоляційні властивості віконної конструкції. Традиційно простір між стіною і рамою заповнюється поліуретанової будівельною піною. При цьому важливо, щоб монтажний шов був екологічним, герметичним, а також стійким до температурних перепадів, вологи і ультрафіолетових сонячних променів.

Необхідно, щоб монтажний шов був паронепроникним з внутрішньої сторони і водонепроникним із зовнішнім. Він не повинен піддаватися деформацій і руйнувань, надійно служити тривалий період часу. Для досягнення цих цілей установка вікон повинна виконуватися з використанням спеціальних стрічок, які забезпечують захист піни і шва.

Щоб результати були ефективними, слід монтаж скління здійснювати згідно з діючими будівельними нормами і стандартами. В Україні діють такі:

  • ДСТУ Б В.2.6-79: 2009 Конструкції будинків і споруд. Шви з’єднувальні місць примикань віконних блоків до конструкцій стін. Загальні технічні умови.
  • ДСТУ-Н Б В.2.6-146: 2010. Керівництво з проектування і влаштування вікон і дверей.

Що собою являє евромонтаж вікон пвх відео ™ОКна5

Евромонтаж вікон ПВХ – установка відповідно до стандартів і норм
Что собой представляет евромонтаж окон

При ЄВРОМОНТАЖ використовуються спеціальні стрічки, які призначені для надійної герметизації, а також захисту монтажного шва від вологи, пара і сонячних променів. В результаті поліуретанова будівельна піна не піддається руйнуванню, вона не пропускає вологу і холодне повітря. Також запобігає утворення з внутрішньої сторони конденсату і, як результат, цвілі і грибка. Така підхід забезпечує хорошу теплоізоляцію приміщення і, як наслідок, хорошу економію на опаленні і кондиціонуванні. Також він дає хороші показники шумоізоляції, збільшує термін служби віконної конструкції.

Евромонтаж вікон пвх с.Пухівка Київська обл.
Евромонтаж вікон пвх с.Пухівка

В технології ЄВРОМОНТАЖ вікон ПВХ застосовуються такі спеціальні монтажні стрічки:

  • Гідробар’єр – зовнішня гідроізоляційна паропроникна плівка захищає поліуретанову піну зовні від вологи, температурних перепадів і ультрафіолетових променів, а також забезпечує відведення пари з шва;
  • Паробар’єр – внутрішня пароізоляційна стрічка захищає монтажний шов від пари, що утворюється усередині приміщення, сприяє виведенню назовні надлишків вологого повітря;
  • ПСУЛ – попередньо стисла ущільнювальна стрічка, яка ущільнює стик вікна з зовнішньої чвертю стіни, паропроникна, забезпечує відведення вологи з монтажної піни і захист її від ультрафіолету.

Гідроізоляційна і паронепроникним стрічки клеяться до торця рами (відповідно з зовнішньої і внутрішньої сторони) і до стіни. Для цього потрібна попередня підготовка поверхні віконного отвору, її ретельне очищення та покриття ґрунтовкою.

Виконання ЄВРОМОНТАЖУ вікон пвх слід довіряти професіоналам, які знають всі тонкощі і правила даної технології, приділяють має увагу кожному її етапу, застосовують якісні ізоляційні та оздоблювальні матеріали.