Якісні пластикові вікна Steko

Головна
Статті
Якісні пластикові вікна Steko

Пластикові вікна Steko – доступні і якісні в фірмі ОКна5

Качественные пластиковые окна StekoКомпанія Steko представила свою першу продукцію трохи більше 10 років тому, проте, сьогодні, вона вже є одним з безперечних лідерів у виробництві металопластикових вікон в Україні. Передові технології та найсучасніше європейське обладнання дозволяють випускати пластикові вікна Steko, які цілком успішно конкурують на ринку країни з виробами найвідоміших світових виробників.

Асортимент профільних систем, що представляється під торговою маркою Steko, дозволяє задовольнити практично будь-які вимоги замовника, з урахуванням, не тільки експлуатаційних властивостей виробів, а й фінансових можливостей потенційного споживача.

Виробничих потужностей підприємств компанії цілком достатньо, щоб задовольнити попит на ПВХ вікна, навіть з урахуванням постійного зростання інтересу до продукції бренду.

Як дістатися до нас в офіс і як перевірити якість установки відео ™ОКна5

Особливості вікон Steko

Пластикові вікна Steko завжди впізнавані, завдяки стильній округленої формі. Крім сніжнобілого кольору, використовуючи ламінування, вікна можуть придбати і багато інших кольорів, відтінки і фактуру, які завжди можна вибрати в каталозі компанії.

зателефонуйте мені

Пластикові вікна Steko від компанії "Окна5"
Пластикові вікна Steko

Це дозволяє придбати вікна, які будуть повністю відповідати, вже існуючому, екстер’єру та інтер’єру будинку.

Пластиковий профіль має сталеве армування, що забезпечує високу надійність, міцність і довговічність вікон. При цьому, крім П-образної арматури, в якості опції, може використовуватися квадратний підсилювач, який забезпечує ще більшу міцність виробів, особливо при експлуатації в районах із значними вітровими навантаженнями.

Для збільшення жорсткості профільних систем, відстань між скріпними шурупами скорочено до 20-25 сантиметрів.

Висока якість всіх виробів також забезпечують ефективні склопакети і надійна фурнітура від кращих світових і вітчизняних виробників.

Крім того, продукція Steko виділяється високою екологічністю і пожежною безпекою.

Всі переваги виробів підтверджені сертифікатами відповідності вітчизняним і європейським стандартам. На всіх підприємствах компанії працюють підрозділи, які здійснюють суворий контроль якості продукції, що випускається. Вони проводять щоденні випробування конструкцій, оцінюючи їх водонепроникність, якість зварних швів, опірність механічним впливам, стійкість рухомих елементів до постійної експлуатації.

Види і достоїнства вікон Steko

Профільні системи Steko можуть мати від трьох до семи камер в рамах і стулках вікон, що забезпечує можливість вибору найбільш підходящої конструкції, з урахуванням місця і умов її експлуатації.

До безперечних достоїнств вікон можна віднести:

– Висока якість виконання і довговічність.

– Стійкість до різних несприятливих зовнішніх впливів.

– Низьку теплопровідність і високі теплоізоляційні властивості.

– Екологічність.

– Цілком привабливий зовнішній вигляд.

Де купити?

Найбільш вигідні умови придбання вікон Steko пропонує компанія «Вікна 5». Крім спочатку демократичної вартості конструкцій, з багатим асортиментом, компанія пропонує зручну систему знижок, а також можливість скористатися національними кредитними програмами «iq energy» або «Тепла оселя». На всю продукцію Steko надається гарантія на 5 років.

актуальні акції

Безсумнівно, зручною для наших клієнтів буде і безкоштовна доставка покупки в будь-який куточок України.