Шпроси на вікна

Главная
Статті
Шпроси на вікна

шпросы на окна киевУ наш час зростає актуальність оригінального дизайну вікон. Для споживачів розроблено маса цікавих варіантів нестандартних конструкцій. Саме тому на віконному ринку клієнт, обираючи для себе оригінальні варіації вікон може знайти не тільки круглі або арочні вікна, а й відмінний декоративний елемент для свого будинку – шпроси на вікна.

Шпроси на пластикові вікна – особливий штрих у затишку в домі

Шпроси – це відмінне дизайнерське рішення, яке надасть Вашому будинку особливий затишок і створить чарівну атмосферу. Особливу гармонійність декоративні палітурки всередині скла надають в старовинних будинках, котеджах, заміських будинках. Все частіше можна помітити, що господарі своєї квартири щоб створити особливу вишуканість і зробити певний дизайн металопластикового вікна, використовують шпроси.

Види шпросов і конструктив

Віконні шпроси є палітурка з алюмінієвих планок всередині склопакета які з’єднуються між собою спеціальними пластиковими з’єднаннями. Що не менш важливо шпросами можна створювати різні нестандартні фігури у вигляді: сонця, зірок поєднуючи між собою планки різними кутами. Також величезним плюсом є те що шпроси можуть бути різних форм:

пластиковые окна со шпросами

  • пряма
  • вузька
  • широка
  • дугоподібні
  • круглі

Також є варіація різновидів шпрос, такі як:

  • Конструктивні (імпостні)
  • Накладні (декоративні)
  • Міжскляні

Конструктивні (розділяє палітурка) такі шпроси є найбільш практичним рішенням в габаритних отворах. Віконна конструкція виглядає цілісно оскільки є частиною віконної рами.

Накладні (декоративні) шпроси є найбільш варіативними декоративними накладками. Виготовляються із пластику й приклеюються матеріалами стійкими до зовнішніх чинників впливу: двосторонньою стрічкою або м’яким силіконом, клеяться вони з зовнішньої і внутрішніх сторін або тільки з одного.

Міжскляний шпроси – ці шпроси розташовані всередині склопакета в спеціальному отворі. Пластини між собою скріплюються хрестоподібним з’єднувачем

Шпроси в цифрах і палітрі кольору

Також шпроси під свої вікна ми можемо підібрати різної товщини: 8 мм, 18 мм, 26 мм, 45 мм. Якщо спочатку дизайн шпрос є радіусу форму в такому випадку ми можемо використовувати шпроси товщиною від 8 до 26 мм, більш товсті шпроси не дозволяють робити гнуту дугу. Потрібно враховувати той факт, що шпроси варто встановлювати з дистанцією 12 – 18 мм. Дистанція більше 18 мм може призвести до дзвону при відкриванні стулки. Ну і також не може не радувати те що при виборі шпрос ми можемо вибрати різну кольорову гаму: білі, золоті, коричневі, можливе фарбування по таблиці RAL, а також ламінування поверхні шпрос під дерево.