Рабочее время

Пн-Пт 9:00 - 19:00

Суббота 10:00 - 17:00

Группа Facebook Окна Маркет
Группа FaceBook ОКна5
Группа ВК ОКна 5 - оконная компания ОКна 5
Замеры Киев и область

Замеры Киев и область

(068) 229-66-49 (099) 229-66-49 (093) 229-66-49 (044) 229-66-49
До конца акции
осталось:
 • 06, 30, 2018
 • Розсувні вікна у Києві

  Розсувні вікна у Києві для створення оригінального інтер’єру

  Раздвижные окна Rehau (Рехау), оконная фирма ОКна 5

  Розсувні вікна Rehau

  Останнім часом особливої популярності набули пластикові віконні системи розсувного типу. Ці конструкції дозволяють заощадити місце, ідеально підходять для балконів, невеликих приміщень. Звукоізолювальні й теплозахисні характеристики стильних споруд не поступаються класичним ПВХ-вікнам. Також розсувні вироби мають більшу світлопропускну здатність, що візуально збільшує площу. Окрім функціональних переваг, популярні конструкції мають елегантний дизайн, що надає будь-якому домашньому оформленню стильну нотку. “ОКна 5” пропонує високоякісні розсувні вікна у Києві за невисокою вартістю.

  Види і плюси розсувних вікон у Києві

  Залежно від механізму експлуатації нестандартні вікна ділять на:

  – паралельно-зсувні;

  – поворотно-зсувні;

  – вертикально-зсувні.

  Паралельно-зсувні є класикою, за принципом користування схожі на шафу-купе, у відкритому вигляді займають мінімум місця. Стулки пересуваються паралельно одна одній по спеціальних рейках за допомогою ролика. Попри видиму простоту конструкції, системи паралельно-зсувні міцні, довговічні і зручні.

  При поворотного-зсувному механізмі для відкривання вікна металопластиковий блок заздалегідь необхідно відкинути і потягнути на себе. Цей різновид виробів дозволяє встановити режим провітрювання, як в звичайних пластикових вікнах.

  Найрідкісніший варіант – вертикально-зсувні конструкції, що передбачають наявність двох стулок, розташованих у вертикальній площині. Принцип роботи таких систем полягає в піднятті нижньої частини паралельно верхній і подальшій фіксації у цьому положенні.

  Клієнти “ОКна 5” можуть замовити найбільш поширену паралельно-зсувну конструкцію з механічним або ручним способом експлуатації. Механічний тип є комфортнішим, деякі опції активуються автоматично, при ручному варіанті користувач самостійно встановлює вікно в потрібний режим.

  Узнайте больше об оконных брендах

  Окрім цього, замовники компанії можуть підібрати металопластиковий профіль під наявний бюджет. Асортимент “ОКна 5” представлений кращими ПВХ-системами європейського виготовлення Rehau, Salamander, Veka, KBE і українських марок – WDS, Windom.

  Раздвижные окна Рехау в Киеве - оконная фирма OKNA-KIEV

  Розсувні вікна Рехау

  Серед переваг розсувних конструкцій:

  – можливість використати усе підвіконня для домашніх рослин і аксесуарів без необхідності звільняти його при відкриванні вікна;

  – універсальність для кімнатних, балконних та інших отворів;

  – можливість пересувати москітні сітки;

  – елементарний догляд, довговічність конструкцій;

  – прекрасні ізоляційні властивості, зручне користування;

  – доступність будь-якого декоративного оформлення профілів;

  – невелика вартість.

  Розсувні вікна у Києві з чудовою економією

  Для замовників “ОКна 5” діють вигідні дисконтні пропозиції, регулярно проводяться акції. Також кожне замовлення супроводжується корисним енергозбережним подарунком.

  Заміри отворів, транспортування пластикових систем і консультування фахівці компанії проводять безкоштовно. На розсувні вікна у Києві фірма надає 5-річну гарантію.

  • vorota24

   Wds отличное качество и цена

  • shevik300

   Предоставляет ли компания гарантию?

  • Okna-Kiev77

   Да, конечно. 5 лет гарании