Пластикові перегородки

Главная
Статті
Пластикові перегородки

Функціональне і оперативне рішення для різних приміщень – пластикові перегородки

Сучасні металопластикові конструкції використовуються не лише для скління, а й для внутрішнього облаштування площ. Відмінним прикладом практичного виробу є пластикові перегородки. Сьогодні ПВХ-системи успішно використовуються при оформленні офісів, адміністративних, медичних, соціальних, спортивних, розважальних установ, закладів харчування і навіть житла. Висока популярність цих споруд обумовлена стильним дизайном, мобільністю, багатофункціональністю і доступною вартістю. Довговічні пластикові профілі забезпечують оптимізацію будь-якого простору, створюють окремі зони, кабінети або кімнати. Компанія “ОКна 5” надає широкий вибір ПВХ-конструкцій різноманітних технічних характеристик і цінових сегментів для кожного.

ціни на вікна

Пластикові перегородки: купити оптимально відповідну варіацію

У “ОКна 5” можна замовити тип стильної конструкції з необхідними експлуатаційними характеристиками:

– стаціонарну, що виконує роль стіни, з міцним повним кріпленням;

– розсувну зі встановленими спеціальними рейками на підлозі або стелі;

– трансформовану з можливістю розкладання при потребі, а також складання для збільшення простору;

– мобільну, що дозволяє самостійно міняти місце розташування невисокого виробу.

Крім того, майстри “ОКна 5” пропонують різнопланові види заповнювача ПВХ-виробів, від якого залежать захисні характеристики конструкцій. Клієнтам доступне прозоре, матове, тоноване, рельєфне, дзеркальне скло різної товщини і пластикові панелі. Замовники можуть обрати дверні блоки одностулкового і двостулкового плану.

Також столична фірма виготовляє будь-які форми зручних перегородок: від беззмінної класики до оригінальних варіантів. Для оформлення профілів в гармонії з інтер’єрним ансамблем фахівці київської компанії виконують довговічне ламінування пластикових систем з імітацією благородних порід дерев або під необхідний відтінок.

Виробництво вікон та огляд пластикових перегородок у відео ™ОКна5

Щодо вибору технічних властивостей і вартості цих пристосувань, компанія рекомендує:

– дешеву трикамерну систему Windom ECO з гідною звукоізоляцією, класичним оформленням і турецькою фурнітурою Reze/Vorne;

– недорогий трикамерний варіант Windom з поліпшеним шумозаглушуванням, відмінною герметичністю, властивостями теплозбереження, актуальним дизайном, комплектуючими турецького виробництва Reze/Vorne;

– якісний німецький профіль трикамерного типу Rehau 60 для довговічного оформлення приміщення з відмінними показниками зносостійкості, міцності, прекрасними захисними можливостями, елегантним виглядом і австрійськими деталями фурнітури Maco.

Переваги металопластикових перегородок

Практичні профілі мають шумозаглушування і теплозахист, що не поступаються стандартним стінам. Завдяки потовщеній будові і сталевому армуванню, герметичності ущільнювача, високотехнологічним склопакетам і продуманому до дрібниць дверному блоку, такі перегородки забезпечують максимальну ізоляцію. Вибравши цей варіант облаштування робочого або житлового простору, можна забути про небезпечний протяг.

Ще один плюс функціональних конструкцій полягає в елементарному догляді, можливості часто проводити вологе прибирання. Окремо варто зазначити екологічність ПВХ-систем, що дозволяє їх встановлювати у будь-якому місці. Мобільність пластикових виробів сприяє економії на придбанні нової продукції, адже перегородки можна забрати при переїзді або пересунути для перепланування.

Сучасні пластикові перегородки: ціна, виправдана комфортом

У “ОКна 5” виключно високоефективна продукція з фірмовими знаками достовірності, кваліфіковані майстри і вигідна дисконтна програма. Крім того, у київській фірмі регулярно проводяться акції, клієнтам приготовані цінні подарунки.

актуальні акції

Додатково заощадити допоможе безкоштовне адресне транспортування купівлі, заміри, консультаційний супровід. Замовивши пластикові перегородки у столичній компанії, кожен покупець отримує п’ятирічну надійну гарантію.