Оплата

Главная
Оплата

Оплата пластикових вікон: всі способи в компанії OKNA-KIEV

Прагнення компанії “Окна Киев” максимально спростити Вам життя підштовхнуло нас зробити так, щоб оплата пластикових вікон передбачала декілька способів. Вибирайте найбільш зручний варіант! З декількох варіантів, в основному це готівковий і безготівковий розрахунок. Є так само перерахування на картку ПриватБанку, і додаткові пропозиції – це оплата частинами і оплата в розстрочку.

Оплата пластикових вікон – готівковий розрахунок

Замовлення вікон з монтажем

 

Купівля і установка пластикових вікон, при виїзді замірника на об’єкт під час укладення договору треба внести аванс 70% від загальної вартості, щоб ми могли запустити замовлення в роботу. За бажанням Ви після заміру можете оформити договір і внести передоплату в офісі компанії. Решту 30 % вартості замовлення Ви оплачуєте після того, як переконаєтеся в якості виробів і їх установки, яке завіряєте підписанням Акту постачання і установки виробів. Підтверджувальним документом внесення оплати за замовленням є товарний чек, який Вам видає спеціаліст із замірів або менеджер компанії при укладенні договору. Якщо грошовий розрахунок за Договором здійснювався через карту Приватбанку, обов’язково зберігайте квитанцію про перерахування грошей.

Замовлення вікон без монтажу

Ми готові виконати замовлення без установки, але в цьому випадку оплата повинна складати не менше 100 % від загальної вартості замовлення. Внести оплату Ви можете в офісі у момент підписання договору або на карту Приватбанку. 

ціни на вікна

Оплата пластикових вікон – безготівковий розрахунок

Є можливість безготівкової оплати замовлення згідно з виставленим рахунком через банк (на розрахунковий рахунок нашої компанії). При безготівковій оплаті вноситься 100 % передоплата. Для юридичних осіб виставляється рахунок, який можна сплатити з поточного розрахункового рахунку. Фізичним особам після укладення договору надається можливість безготівкової оплати замовлення через банк.

Оплата пластикових вікон в розстрочку і частинами

  • Замовлення євровікон з оплатою у розстрочку

Клієнти “ОКна 5” при розрахунку за металопластикові конструкції можуть скористатися комфортною послугою від Приватбанку – миттєва розстрочка. Переваги цієї пропозиції полягають в оперативності і відсутності потреби надавати різні документи. Для застосування послуги “миттєва розстрочка” треба мати карту Приватбанк, перевірити доступність цієї опції, відправивши на 10060 смс зі словом “chast”, вибрати відповідну віконну систему, укласти договір з компанією, підібрати оптимальний термін розстрочки і внести перший грошовий внесок.

  • Замовити вікна з оплатою частинами

Замовникам “ОКна 5” також доступний розрахунок за ПВХ-профілі частинами. Процедура вимагає наявності банківської картки Приватбанк, можливості скористатися сервісом “оплата частинами” (перевірка – повідомлення “chast” на номер 10060), вибору кількості планованих виплат. Оформлення “оплати частинами” займає лічені хвилини, покупцям не треба пред’являти додаткові документи, ця опція надається без щомісячної комісії.

Оплата пластикових вікон за програмою Тепла Оселя і IQ energy

  • Оплата за програмою Тепла Оселя

Для отримання позики, що компенсується державою, на енергозбережне скління клієнтам необхідно звернутися до співробітників "ОКна 5", підібрати оптимальну металопластикову систему і підписати договір. Після вказаних дій слід узяти у банківській установі (Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк) кредит на придбання енергоефективних вікон. Частина вартості пластикових конструкцій (до 30 %) компенсує держава

актуальні акції

  • Оплата за програмою IQ energy

Європейська ініціатива також передбачає утеплювальне скління житла в кредит з подальшою компенсацією фінансових витрат (від 15 %). Спершу треба зв'язатися з менеджерами "ОКна 5", визначитися з відповідними профілями ПВХ і укласти договір. Процедура отримання позики з поверненням частини коштів складається зі звернення у банк (ОТП Банк, Укрсиббанк) про отримання кредиту на енергозбережні віконні системи, проведення установки придбаних конструкцій, подання заявки про компенсацію з фотографіями до і після на офіційному порталі європейської програми.