Ламінація вікон

Главная
Ламінація вікон

Ламіновані вікна під замовлення від OKna5

Якщо ви хочете надати новим вікнам певний стиль і незвичайний вигляд, то це можливо завдяки технології ламінування вікон. Усі наші клієнти можуть підібрати не лише бажаний колір покриття, але і певну текстуру поверхні на вікна, що ламінуватимуть. Найчастіше застосовують ламінацію вікон при склінні приватних будинків і заміських котеджів, щоб надати фасаду будинку стиль, відповідний дизайну проекту. Як правило, це кольорові пластикові вікна з імітацією певних порід дерева

Види ламінованих вікон:

  • Профіль-ПВХ у масі

  • Можливі кольори у масі

Ламіновані вікна, ціна:

 

Цікаво, що:

Пластикові вікна під дерево коштують дешевше, ніж сучасні дерев’яні вікна і мають більше експлуатаційних переваг у порівнянні з деревом.

Ламіновані вікна: переваги:

Ламіновані вікна: кольори і текстури ламінації*

*Зверніть увагу, що налаштування кольору на Вашому пристрої можуть спотворювати колір. Тому, звіряйте обраний колір з розкладкою у нашому офісі або при замірі.

Ламіновані пластикові вікна. Вікна в кольорі.

Вікна з ПВХ профілю вже багато років займають вагому позицію в нашому житті. Вони не тільки чудово зберігають тепло , захищають від пилу, вологи та шуму, але й мають чудовий естетичний вигляд, який впишеться в любий інтерʾєр, як у квартирі так і приміському будинку .

Раніше пластикові вікна випускалися лише в декількох стандартних кольорах, але віконна індустрія не стоїть на місті і на даний період ми бачимо величезну палітру кольорів ПВХ профілів. Питання було вирішено за допомогою ламінування спеціальною плівкою.

Коли ж ми підбираємо конструкції під конкретний вид (а саме фасад)  певної будівлі, до уваги слід брати фактуру і виключно сам колір зовнішніх  робіт  (матеріалів). А для декорування інтерʾєру ,слід акцентувати увагу на кольорову гамму і матеріал з якого виготовленні меблі, а потім в загальному дизайн приміщення і що не мало важливо його призначення в майбутньому.

Технологія виробництва  ламінованих вікон :

Сам процес ламінування заключається в нанесені на ПВХ профіль декоративної ламінаційної плівки. Відповідно технології виробництво автоматизовані і виконуються за допомогою спеціального технічного обладнання. Варто зазначити, що сам матеріал такої плівки стійкий до будь якого коливання температур, він абсолютно не боїться холоду і стійкий до високих температур, що є високим плюсем для нашої кліматичної зони. І відрізняється  міцністю та щільністю. З цього випливає, що кольорові, так само як і стандартні білі конструкції, мають бездоганні показники якості і їхньої майбутньої  експлуатації (колір не змінюється).

Колір, який Ви обрали наноситься на раму або на одну з вибраних Вами частин за допомогою спеціального обладнання  під впливом високих температур не менше 130 С . Саме така задана температура розплавлює поліуратоновий клей і змішує його з частинами плівки верхнього шару пластика. Такий метод плавлення прикріплює складові на тонкому молекулярному рівні, що гарантує високий рівень склеювання. Тому коли ми наносимо потім на раму сам колір, плівка не деформується і не знімається навіть при несприятливих природніх умовах.

      До складу плівки для ламінування, входять різні матеріали, що загалом складають декілька шарів. Безпосередньо колір профілю придають за допомогою акрилу, який поверху покривають матеріалом, який виконує захисну функцію, цей матеріал не має забарвлення, тому прозорий. Верхній шар, який наноситься в останню чергу придає глянцевий ефект кольору. Загальна товщина плівки настільки мінімальна, що в результаті обробки плівка і профіль утворюють одне ціле, який не можливо розділити.

Розглянемо основні види ламінації :

  1. Внутрішня – Технологія заключається в наступному, на внутрішню сторону (тобто зі сторони кімнати)  рами наноситься декоративна кольорова плівка. Проте вікно буде ламінованим тільки з боку кімнати, а зовні залишиться стандартним білим. Даним способом декорування можна підкреслити елементи внутрішнього оздоблення приміщення.
  2. Зовнішня – В цьому випадку на зовнішню сторону рами наноситься ламінація, при цьому ПВХ профіль з середини залишається стандартним білим. Такий варіант ідеально підійде для застіклення заміських будинків, адже ламінований профіль (наприклад під дерево) придасть фасаду більш дорого зовнішнього вигляду. А стандартний білий профіль органічно виглядає в середині приміщення.
  3. Ламінація «в масі» (двостороння) – даний спосіб передбачає повноцінну ламінацію профілю, як зовні так і внутрішньо. Тобто зовнішня і внутрішня частина ламінується під однаковий потрібний нам колір.
  4. Кольорові вікна зовні й з середини (з різними кольорами). Ми можемо виконати будь-які Ваші бажання і реалізувати самі не стандартні ідеї. Існує варіант, прорахувати один колір зовні і зовсім інший не стандартний з внутрішньої сторони.

Догляд за ламінованим вікном абсолютно не складний , тому що це стійкий не вибагливий матеріал. Загальні рекомендації по догляду за стандартним – звичайним білим пластиковим вікном можна використовувати і до ламінованого профілю.

Отже ламіновані вікна, це не стандартна ідея, яка нікого не залишить байдужим. Не бійтесь експериментувати і добавляти в своє повсякденне життя яскравих фарб ламінації, а ми в свою чергу підберемо для Вас найкращий колір Вашого настрою.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...